Ko nozīmē smagas menstruācijas? 10.07.2018
Laura jautā: Ko nozīmē smagas menstruācijas? Ļoti stipras galvas sāpes. vēdera sāpes. nelaba dūša. Slikts garastāvoklis. Karstuma viļņi. Tas viss pavada pirmās dienas. Ar katru mēnesi paliek tikai sliktāk.
Elvita Rudzāte atbild: Mēnešreizes Dievs sievietei ir dāvājis, lai palīdzētu sievietei atbrīvoties no emocijām jeb stresiem, kuri uzkrājas sievietes ķermenī sievietes emocionālās dabas dēļ. Mēnešreižu laikā notiek dabiska ķermeņa attīrīšanās no stresiem.
Mēnešreizes ar spēcīgu asiņošanu ir sievietēm, kuras necieš liekulību un spēlītes. Sieviete, kura dusmojas uz citām sievietēm, kuras tēlo svētās, tādai sievietei būs spēcīgi asiņojošas mēnešreizes.
Stresi, kuri izsauc spēcīgu asiņošanu mēnešreižu laikā:
1) Spēcīga asiņošana – vēlme pierādīt, ka es neesmu ne pie kā vainīga, esmu bezgrēcīga.
2) Dzemdes asiņošana – vēlēšanās atbrīvoties no vainas un grēka. Jo lielāka vēlēšanās, jo stiprāk asiņo.
Galvas problēmas vienmēr ir saistītas ar lepnību. Viss sākas no bailēm „mani nemīl”, no domas, ka cilvēks nevienam nav vajadzīgs, ka viņam jābūt labākam, un tad rodas vēlme kļūt labākam, kas arī ir lepnība. Kamēr mums ir vēlme būt labākiem, tikmēr tā ir lepnība. Kad jūtamies kā labākie, tad tas jau ir egoisms.
Cilvēks, kas dzīvo negatīvās gaidās, cieš no galvas sāpēm, jo galva savā būtībā simbolizē cilvēka attieksmi pret nākotni. Gaidas + cerība + sapnis + neapmierinātība = galvas sāpes, kuras izsauc sasprindzinājums. Galvas sāpes rodas, ja cilvēks ir neapmierināts, ka neīstenojas viņa gaidas, cerības un sapņi, kas rada viņā iekšēju sasprindzinājumu. Galvassāpes rodas no dusmām, ka mani nemīl, neievēro. Tās ir dusmas, ka nekas nav tā, kā es gribētu.
Ja ir galvassāpes, pamostoties no rīta, tas nozīmē, ka cilvēkā ir aizvainojums, ka viņu neciena un nenovērtē, piemēram, bērns viņu neciena un nenovērtē. Tās ir dusmas, ka bērns viņu nemīl, neciena, nerēķinās ar viņu, neuzticas un neatveras viņam.
Gaidas + cerība + sapnis + ilgas + neapmierinātība = migrēna. Migrēna rodas, ja cilvēks ir neapmierināts par to, ka neīstenojas viņa gaidas, cerības, sapņi un ļoti ilgojas, kad tie īstenosies. Baiļu izdzīšana un saspiešana jeb, citiem vārdiem sakot, baiļu noliegšana pieauguša cilvēka galvā izraisa galvaskausa iekšēja spiediena paaugstināšanos. Atbilstīgi spiediena pieauguma pakāpei un ātrumam rodas dažādas slimības. Nemitīgas smagas, spiedīgas sajūtas galvā var pāraugt galvassāpēs, bet tās savukārt – migrēnā.
Migrēna ir slimība ar ļoti spēcīgām galvassāpēm, kas kulminē ar vemšanu, bet pēc tam uz laiku norimst. Smalkajā plānā skumjas krājas līdz kritiskajai robežai, kas fiziskajā līmenī izraisa smadzeņu pietūkumu. Smadzeņu šķidruma plūsmu bloķē bailes „mani nemīl”, un tādēļ nomāktās bailes pāraug dusmās – mani nemīl, nežēlo, ar mani nerēķinās, manī neklausās utt.
Kad savaldība iegūst dzīvībai bīstamus mērogus, cilvēkā mostas vēlēšanās ar dzīvi cīnīties, tas ir, mostas nomāktās agresīvās dusmas uz dzīvi, un tajā brīdī sākas vemšana. Vemšana ir riebums pret pasauli un nākotni, vēlēšanās atgriezt vecos labos laikus. Spēcīgs fizisks satricinājums, ko izraisa vemšanas reflekss, izstaipa no sasprindzinājuma deformēto kaulu, radot iespēju kakla skrimšļiem sakārtoties vajadzīgajā stāvoklī. Kad kakla skrimšļi atgriežas savās vietās, kakla enerģētiskie kanāli atveras, un ķermenis gūst iespēju caur aknām izvadīt uzkrātos sārņus.
Vēdera dobuma orgānu stāvoklis pauž stāvokli jūsu darbā un darīšanās, ievērojiet vārdus: nodarbošanās, darīšana un darbs. Nodarbošanās ir neierobežots jēdziens, kurā ietilpst visi darbi un darbības, bet vārdā darbs ietilpst ļoti maz nodarbošanās ar sevi. Tāpēc cilvēkam, kas arvien dara un strādā, ir slims gremošanas trakts.
Vēdera dobuma kaites atrašanās vieta norāda jūsu problēmas iemesla atrašanās vietu. Ko tas nozīmē? Tas nozīmē, ka, tāpat kā cilvēkam ir Gars, Dvēsele un Ķermenis, tā viņam ir arī vēdera augšdaļa, vēdera vidusdaļa un vēdera lejasdaļa. Vēdera augšdaļas problēmas norāda uz problēmām garīgajās darīšanās. Vēdera vidusdaļas problēmas norāda uz problēmām dvēseliskajās darīšanās. Vēdera lejasdaļas problēmas norāda uz problēmām materiālajās darīšanās.
Vēdera augšdaļa atbilst garīgajām darīšanām. Vēdera augšdaļā atrodas kuņģis, aknas, divpadsmitpirkstu zarna, šķērszarna un liesa.
Jo lielāka ir jebkāda vecuma cilvēka vēlme, lai ar viņu kāds nodarbotos, jo lielākas ir viņa vēdera problēmas. Ja nevēlaties ar šo cilvēku nodarboties, tad vēdera problēmas ir arī jums. Citas iespējas nemaz nav, jo, ja jums spiež kaut ko darīt, jūs protestējat tādā vai citādā veidā, kas rada vēdera problēmas.
Līdzīgs piesaista līdzīgu. Ja pret jums izvirza prasības, tas nozīmē, ka jūs esat tāds pats. Lai jūs neciestu no kāda tiepšanās un prasības, lai ar viņu nodarbojas, atbrīvojiet savu vēlmi, lai ar mani kāds nodarbotos. Katram ir pašam jāstrādā ar sevi jeb jānodarbojas ar sevi nevis jāgaida, lai citi to dara viņa vietā. Cilvēks, kurš nodarbojas ar sevi, ir mierīgs, koncentrējies un veltījies savai darbībai, kas sniedz viņam apmierinājumu. Lielākā daļa nodarbojas ar kaut ko mērķtiecīgi, jo arī ar viņiem nodarbojas mērķtiecīgi, mācot viņiem kaut ko darīt. Šī darbība var bērnu interesēt, bet, ja tā nav viņa pirmā vajadzība, tā ir piespiedu situācija, un bērna vēdera augšdaļa sagādā raizes.
Ja arvien domājat, kā atrisināt kādu problēmu, atrodat risinājumu, bet to nerealizējat, vēdera augšdaļa sāk sagādāt raizes. Laba doma ir iestrēgusi vēderā un rada lielas mokas. Tas nozīmē, ja jūs neiegūstat savu vēlmi, iegūstat ciešanas.
Vēdera dobumu no iekšpuses klāj vēdera plēve. Tā ir kā noteikta cilvēka darbošanās joma, procesa noteikšanas vieta, zona, reģions, teritorija. Ja savu darbošanās jomu jāsāk aizsargājoties, vēdera plēve sasprindzinās. Ja rodas protests jeb pasīvs naids, tad jau rodas mazas sāpes. Ja pašaizsardzībai rodas vēlme uzbrukt, tad tā jau ir iziešana ārpus savas teritorijas robežām, kas tāpat kļūst redzama arī vēdera plēvē.
Vēdera vidusdaļa – atbilst dvēseliskajām darīšanām. Vēdera vidusdaļas augšējā robeža ir jostasvieta. Apakšējā robeža ir vēdera apakšējā kroka. Vēdera vidusdaļā atrodas tikai tievā zarna un resnā zarna jeb simboliski māte un tēvs, kuru darbi un rīcība nosaka vēdera vidusdaļas veselību. Vēdera vidusdaļa izsaka cilvēka nodarbošanos atbilstoši dzimuma lomai. Domāšanas spēju jeb spēju nodarboties ar sevi viņš izmanto pretējā dzimuma padarīšanai par līdzīgu sev. Ja viņš to tikai vēlas jeb dara domās, viņa vēdera vidusdaļā sakrājas gāzes. Ja viņš dara to vārdos, viņa vēdera vidusdaļā sakrājas ūdens. Ja viņš dara to darbos, viņa vēdera vidusdaļā veidojas vēžveidīgs process. Vēlme padarīt visus vienādus vēlas padarīt sievietes par vīriešiem un sievišķību par vīrišķību.
Vēdera lejasdaļa – atbilst materiālajām darīšanām. Vēdera lejasdaļā atrodas daži svarīgi orgāni: stigmas zarna, taisnā zarna, daļa dzimumorgānu un urīnpūslis. Tie ir orgāni, kas atrodas zemāk par vēdera apakšējo rievu. Vēdera lejasdaļa mums stāsta, cik nepieciešama cilvēkam ir viņa fiziskā dzīve un nodarbošanās ar sevi fiziskā līmenī jeb saistībā ar visām materiālās pasaules parādībām.
Slikts garastāvoklis norāda uz neapmierinātību ar dzīvi – nekas nenotiek pareizi tā kā vajadzētu būt. Savukārt karstuma viļņi norāda par dusmu izdalīšanos caur ādu. Ja cilvēks pats nesaprot savas kļūdas, tad ķermenis, lai neaizietu bojā, pats atbrīvojas no dusmām caur ādu, radot cilvēkā karstuma viļņu izjūtu.
Lauras gadījums norāda, ka viņas neapmierinātība ar dzīvi pieaug, uzkrātajiem stresiem nav ķermenī vietas, ka pat mēnešreizes nespēj tos atbrīvot. Tas ir nopietns brīdinājums. Ja Laura nemācīsies un nemainīs savu domāšanu un attieksmi pret dzīvi, neatbrīvosies no vēlēšanās lepoties ar sevi, tad var atnākt nopietnāks “skolotājs” jeb nopietnāka slimība. Iesaku Laurai sākt klausīties e-seminārus “Piedošanas mācība” un “Kāda būs Tava izvēle?”, kā arī lasīt Gudrības Vārda Mācību.