Doma – enerģija 05.10.2018
Viens no pierādījumiem, ka doma patiešām ir enerģija un tā nekur nepazūd, ir piemērs par saimnieci, kas no piena izkuļ sviestu. Saimniece, ieguvusi no piena gabalu sviesta, līdz ar to jau ir nonākusi pie ļoti svarīgas kosmogoniskas atziņas. Viņa izpratusi, kā rodas debesu ķermeņi. Bet pirms stāšanās pie kulšanas, saimniece bija raidījusi savu domu par to; tikai domai apvienojoties ar kulšanu, izveidojas vērtīgā masa, pēc tam rodas arī siers utt. Nesmaidīsim par šādu mikrokosmu, tā pati enerģija griež arī pasauļu sistēmas.
Mēs varam raidīt domas, kuras spēj radīt ķermeniskas izjūtas. Piemēram, no kurienes ķermenī rodas nierakmeņi vai žultsakmeņi? Tikai no cilvēka negatīvajām domām. Tanī pašā laikā, cilvēks transformējot negatīvās domas pozitīvajās, atveseļojas. Domas transmutācijas princips izjūtā tikai pierāda, ka doma ir enerģija. Tāpēc pie tā, ka doma ir enerģija, jāpierod jau no mazotnes.
Himalaju starošanu vērojuši daudzi zinātnieki, bet neprašas tomēr to apšauba. Tāpat arī Himalaju nededzinošā liesma, kaut gan to redzējuši un tai pieskārušies, vēl vienmēr paliek pasaku robežās. Ik katras gaismas parādības pamatā ir enerģija, bet šādu spēku noliedz. Bet gaismas zvaigznes vai uzliesmojumus, ko redzējuši daudzi, piedēvē acu anomālijas. Protams, šādai kroplai izpratnei runā pretī tas, ka šīs parādības redzamas vairākiem cilvēkiem vienlaicīgi. Bet cilvēki parasti nepastāsta cits citam par savām izjūtām un redzējumiem. Tādējādi daudz kas paliek neievērots.
Pievienojot domu enerģiju attiecīgajai priekšmeta enerģijai, iespējams pasaukt jebkuru priekšmetu, iespējams pārbīdīt durvju aizbīdni. Šāds mēģinājums pats par sevi sen pazīstams, bet pierādot vispārējo kopīgo sadarbību jāiegaumē, ka domājošā enerģija apvienos visus esošā slāņus. Ne jau ar veseri apvienosim, bet ar domu caururbjam pat veselus priekšmetu komplektus.
Domu uztverot vai noraidot var novērot virkni parādību, kas apstiprina, ka doma ir enerģija. Dažreiz izjūtams elpas trūkums. Sevišķi svarīgi atzīmēt, ka domas procesu mēdz pavadīt fiziskas sajūtas. Tāpat dažreiz zūd arī daļa no saņemtā vārda, šāda parādība mēdz būt izplatījuma strāvu sekas, citiem vārdiem sakot, enerģijas sekos. Tāpat var novērot sirds pukstienu pastiprināšanos un nepareizu pulsāciju, kas arī ir enerģijas iedarbības sekas. Tāpat var novērot krāsās noskaņu un degsmes maiņas, kas liecina par strāvām. Tā iespējams izsekot, cik ļoti visi domu procesi saistīti ar fiziskajām norisēm. Analoģiju var atrast novērojot radio viļņus.
Zinātnē ir bijuši gadījumi, kad vienu atklājumu vienlaicīgi atklājuši vairāki zinātnieki dažādās pasaules malās. Šādā situācijā tiek meklēts plaģiātisms, bet ne vienmēr tā ir.
Patiess gadījums
Augstskolā studentu grupām bija jāsagatavo priekšnesumi. Studentu grupa izdomāja priekšnesumu, nezinot, ka tieši tāda pati ideja bija nākusi televīzijas raidījuma veidotājiem, kas radīja TV raidījumu. Studentu grupa neko nezināja par TV raidījuma tapšanu, un TV raidījuma veidotāji nezināja par studentu ideju. Tas ir pierādījums, ka doma ir neredzamā enerģija, kas lido Kosmosā, kuru vienlaicīgi var uztvert vairāki cilvēki.
Cik gan daudz apvainojumu par plaģiātu būtu atspēkots, ja cilvēki zinātu par domu enerģiju.
Dažreiz var sajust it kā vibrējošas trīsas ādai ķermeņa dažādās vietās, bet visbiežāk mugurkaula rajonā, kas nozīmē, ka arī šī parādība saistīta ar domu pārraidīšanu. Sevišķi, ja tuvojas liela sprieguma doma. Parasti šādām sajūtām nepievērš uzmanību. Saņēmējiem raidāmā doma ne vienmēr ietērpjas vārdu veidolos, bet tā tomēr iesakņojas domu aparātā un iespaido domāšanas veidu. Līdz šim tika piegriezta vērība vienīgi domai, kas pārveidojusies vārdos, bet visdziļākā iedarbība, kas pāri vārdiem, palika neievērota. Tieši tāpēc ne vienmēr cilvēki izprot, kāpēc viņiem neveidojas pozitīvas attiecības, jo viņi nezina kā paši ar savām domām jeb domu enerģiju ietekmē attiecības. Doma nav tikai izpausme vārdos. Domas spēks ir arī domas enerģijas sfēra. Tieši šo apstākli aizmirst, un domai piešķir tikai niecīgu izplatīšanās spēju.
Atskatoties atpakaļ, var atrast dziļus cēloņus, kuri sagatavojuši vecās pasaules bojā eju jeb citiem vārdiem sakot, izpētot vēsturi, var redzēt, kāpēc notika kari un lieli nelaimes gadījumi. Visam tam pamatā bija cilvēku negatīvās domas. Tāpēc tik svarīgi ir atcerēties, ka mūsu domas nekur nepazūd, un cik svarīgi ir pozitīvi domāt – sliktajā ieraugot arī pozitīvo daļu.
Cilvēkiem ir raksturīgi redzēt tikai slikto, bet, ja viņi zinātu, kā šāds pasaules redzējums kaitē pašam cilvēkam un visai cilvēcei kopumā, tad viņi daudz darītu, lai dzīvi izprastu labāk, mācoties pozitīvi domāt un mainītu attieksmi pret dzīvi.
Autore: Elvita Rudzāte