Garīgā prakse: “Aterosklerozes ārstēšana ar domu spēku” 06.04.2014
Aterosklerozi mēdz dēvēt par “artēriju aizsprostošanos”. Slimībai raksturīgs artēriju sieniņu sabiezējums, ko izraisa holesterīna nogulsnēšanās un saistaudu savairošanās. Ar laiku artēriju sieniņu iekšējā slānī var rasties kalcija sāļu nogulsnējumi. Rezultātā artērijās var tikt traucēta asiņu plūsma.
Mūsu apziņa pastāvīgi ietekmē ķermeni. Ņemot talkā vizualizāciju, varam apziņai norādīt virzienu, kādā doties. Lai vizualizāciju izmantotu dziedinošos nolūkos, ir jāiztēlojas atveseļošanās norise ķermenī. Koncentrēšanās uz slimības skarto ķermeņa daļu aktivizē gan šo daļu, gan smadzeņu daļu, kas par to atbild. Saskaņā ar iztēloto mainās smadzeņu kartes, smadzenēs un ķermenī tiek atbrīvotas ķīmiskas vielas, gēni tiek ieslēgti un izslēgti, bet cilmes šūnas tiek instruētas, kāda tipa šūnās pārvērsties. Lai vizualizācija sniegtu dziedinošo efektu, ar to ir jānodarbojas regulāri un vizualizācijas ainiņas jāatkārto vairākkārtīgi. Kopumā vizulaizācijai dienā nevajadzētu pārsniegt 30 minūtes. Ja vizualizējiet ne ilgāk kā pāris minūšu no vietas, tad dariet to biežāk. Iesākumā vizualizējiet tikai reizi dienā aptuveni vienu minūti, vēlāk – divas reizes pa vienai minūtei un pakāpeniski palieliniet seansu skaitu un garumu, līdz sasniedzat sev vēlamo režīmu. Ja vizualizācija sagādā grūtības, pamēģiniet dziedinošo ainu uzzīmēt vai uzgleznot. Ja zīmēšana jums nepadodas, sameklējiet attēlus, veidojiet no tiem kolāžu. Tad aplūkojiet savu mākslas darbu vismaz trīs reizes dienā un iztēlojieties vai sakiet sev, ka tajā attēlotais notiek jūsu ķermenī. Esiet pacietīgs! Nesāciet raizēties, ja neizdziedināties dienas vai divu laikā. Reizēm šim darbam nepieciešami ir mēneši, gads un vairāk. Mainiet dzīvesveidu! Pārskatiet savu ēdienkarti, paradumus un dzīvesstilu. Konsultējieties ar savu ķermeni! Jautājiet viņam, kas viņam nepieciešams, lai izveseļotos? Laidieties uzvaras dejā, ticot, ka vizualizācija jums palīdzēs.
Aterosklerozes ārstēšanas vizualizācija:
Iztēlojieties, ka atrodaties vienā no savām artērijām. Ja jums diagnosticēta ateroskleroze, varat iztēloties, ka to aizsprostojuši balti lodveida holesterīna gabali, kas atgādina tauku pikas. Varat iztēloties arī lielus, akmeņainus kalcija sāļu veidojumus, kas kā baltas robotas klintis piekļaujas artērijas sieniņām. Vai arī izmantojiet jebkādus citus tēlus, kas jums asociējas ar aterosklerozi.
Tad iedomājieties, ka turat rokā lāzeru ar uzrakstu “Sliktā holesterīna un kalcija sāļu šķīdinātājs”. Ieslēdziet to un izkausējiet holesterīnu un kalcija sāļus. Noraugieties, kā nogulsnējumi izšķīst kā ledus gabali zem silta ūdens strūklas. Pēc tam paņemiet iedomātu iesūkšanas šļūteni vai putekļsūcēju un uzsūciet visu izkusušo masu.
Artērijām jābūt elastīgām kā gumijai, bet ateroskleroze padara šos “cauruļvadus” cietus un neelastīgus.
Iztēlojieties artēriju veidošanās šūnas kā mīkstus gumijas ķieģelīšus, taču daži no tiem ir cietāki par citiem, zaudējuši krāsu, deformējušies vai ieplaisājuši. Pa vienam aizvāciet cietos un bojātos ķieģelīšus un aizvietojiet tos ar mīkstiem un gumijotiem. Iedomājieties, katrs aizstātais ķieģelītis padara artērijas arvien elastīgākas, un vērojiet, kā tās atgūst lokanību.
Autors: Deivids R. Hamiltons “Domā vesels! Apziņas dziedinošais spēks”.