Viktorija jautā: Kopš 14 gadiem lasīju literatūru, kas palīdzētu man atrast sevi. Un tadag jau 5 gadus cenšos sev palīdzēt garīgā nozīmē. Man prieks ka Jūsu mājas lapa eksistē. Un, ka ir iespēja ar Jums sazināties. Pati mācos par dziednieku, un svarīgi sevi sakārtot, lai palīdzētu citiem,
tas nav viegls ceļš.
Manam bērniņam ir 9 mēneši, gribu palīdzēt viņam. Dēliņš ēd tikai no karotītes gan piena maisījumu, gan cietāku ēdienu, bet ar noteikumu, ka rādīs viņa mīļākos video klipus vai reklāmas. Ja tos nerāda, tad neēd un protestē. Vai tā var būt viņa rakstura uzvedība, vai vienkārši viņam ir neinteresanti ēst. Kad dēliņam bija 4 mēneši, barojot ar krūti, viņš tad jau novērsās no tās, kad rādīja reklāmas. Ar vīru paši ēdam virtuvē pie galda. Vairāk man uztrauc, ka pa nakti guļot viņš bieži guļ nemierīgi, dēļ vēdera purkšķiem, arī ieraudas. Dēliņš ir ļoti jūtīgs pret sāpītēm vai diskomfortu. Reizēm šķiet, ka neko nevar dot piebarojumā, jo naktis paiet pie krūts ik pēc stundas.
Dēliņam it kā noteikta diagnoze govs piena nepanesamība. Ir naktis, kad viņš guļ mierīgi un ēdiens nemainās. Dienas laikā dēliņš ir samīļots,
pabužināts, spēlējamies kopā. Pati esmu mierīga. Gribas palīdzēt dēliņam, bet nevaru atrast cēloni. Vai tās ir manas slēptās dusmas, kas izraisa mazajam sāpīti?
Elvita Rudzāte atbild: Govs piena nepanesība Viktorijas dēlam norāda, ka kāds no vecākiem dusmojas uz cilvēkiem, kuri ir pasīvi, viņus kaitina neizdarība un pasivitāte. Gremošanas trakta traucējumi arī norāda, ka kādam no vecākiem ir neapmierinātība ar plānu īstenošanos. Vispirms ir Viktorijai jāpadomā, vai viņa nedusmojas, ka kaut kādi viņas iedomātie sīkie plāni neīstenojas, jo viņa ir vairāk saistīta ar bērnu nekā tēvs, bet var būt arī šāda problēma tēvam. Ēdiena ēšana simbolizē plāna plānošanu. Ja bērns atsakās ēst, nesaņemot to, ko vēlas, tas liecina, ka kāds no vecākiem arī nevēlas kaut ko darīt, ja tam nav atbilstoši priekšnosacījumi.
Sociālais uzņēmums “DVĒSELES MIERS” aicina piedalīties sevis dziedināšanas programmā “GARĪGĀ PRAKSE – MANA IKDIENA” attālināti, reizi nedēļā, ceturtdienās, no 2025.g. 16. janvāra līdz 2025.g. 27. februārim, plkst.19.00-21.00. Vislabākais palīgs cilvēkam ir cilvēks pats sev. Ikdienā strādājot ar Lasīt vairāk …