Vai pieiet veselības problēmai garīgi vai paļauties uz ārstu izrakstītiem līdzekļiem? 24.10.2018
Anna jautā: Man jautājums saistībā ar manis pašas veselību. Man ir problēmas ar reproduktīvo sistēmu, zinu ka tas saistīts ar manu sievišķību un agrāk tā bija taisnība, bet nu jau esmu, manuprāt, ar to tikusi galā. Šobrīd man ir vispārējs hormonu disbalanss, kas ietekmē gan virsnieres, gan sirdi, gan reproduktīvo sistēmu. Ko tas viss man stāsta no garīgā skatījuma? Ar ko man sākt? Pieiet šai problēmai garīgi vai paļauties uz ārstu izrakstītiem līdzekļiem?
Elvita Rudzāte atbild: Ļoti labi, ja cilvēks ir ārstu uzraudzībā un paralēli medicīnas sniegtajai palīdzībai strādā ar sevi garīgi, izprotot savu slimību cēloņus, mainot savu domāšanu un attieksmi pret dzīvi.
No pieredzes zinu, cik smagu slimību gadījumos slimniekiem daudz ir jāmācās, tomēr pat smaga slimība var atkāpties, ja cilvēks ļoti strādā ar sevi, saņemot medicīnisko palīdzību.
Ja slimība nav tik nopietna, tad var ar to tikt galā, strādājot tikai ar sevi, bet es neieteiktu atteikties no medicīniskās palīdzības smagu slimību gadījumos, jo medicīna patiesībā cilvēkam dod laiku padomāt. Protams, vienmēr ir izņēmumi. Ja cilvēks redz, ka lietojot ķīmiskās zāles viņam paliek sliktāk, tad ir jāmeklē alternatīva – homeopātija. Homeopātiju ir ieteicams lietot visu slimību gadījumos, jo lielāko daļu slimības var ārstēt ar homeopātijas līdzekļiem.
Bet ir slimnieki, kuriem homeopātija nepalīdz. Tas ir saistīts ar šo cilvēku nepareizo domāšanu. Tāpēc darbs pašam ar sevi ir svarīgs visos gadījumos. Jo vairāk tu strādā ar sevi, jo ārstiem vieglāk palīdzēt.
Hormonu disbalanss liecina, ka sieviete cieš no dažādu stresu iedarbības, kas kopā veido stresu kamolu.
Dzimumorgānu slimības sievietēm rodas, ja tās vēlas būt stipras un dzīvē iztikt bez vīriešiem. Pašas dara vīriešu darbus, lai nelūgtu vīrietim palīdzību un tādējādi nepazemotu savu lepnumu, izvirza vīrišķīgus mērķus. Pat ja sieviete savu mērķi sasniedz, agri vai vēlu līdzsvara atjaunošanai viņai kaut ko vajadzēs zaudēt. Piemēram, sievišķos orgānus, mātes priekus. Parasti šādām sievietēm vairākkārt jāiztur dzimumorgānu operācijas.
Problēmas ar virsnierēm norāda, ka sieviete dzīvo gaidās, kuras nepiepildās, tāpēc viņā ir vilšanās izjūta. Sirds problēmas liecina par vainas izjūtas klātesamību.
Iesaku Annai apmeklēt individuālas konsultācijas, lai izprastu viņas neapgūtās mācības, jo viņas veselības stāvoklis brīdina, ka problēma iet uz priekšu – skolotājs paliek arvien lielāks. Tāpat iesaku Annai klausīt ārstus. Saņemot medicīnas palīdzību un strādājot ar sevi, sākumā slimība tiek apturēta un tikai pēc tam var gaidīt atveseļošanās pazīmes, ja slimnieks maina savu domāšanu un attieksmi pret dzīvi.