Sintija jautā: Lasot Lūles grāmatu, nonācu pie kāda interesanta tekstiņa.
“Mūsdienu sieviete vīru nemīl pirmām kārtām tāpēc, ka nezina, cik tas ir labi — mīlēt vīru. Un nezinās tik ilgi, kamēr par mīlestību uzskatīs seksu, rūpes, nemieru, uzticību, pienākuma pildīšanu utt. Mūsdienu sieviete dzīvo ieguvēja azartā un izkalpojas mīlestību visai pasaulei.
Bailes mani nemīl liek viņai darīt pēc iespējas daudz laba pēc iespējas vairāk cilvēkiem, bet pēdējais šajā sarakstā nereti izrādās pašas vīrs…”
Ko tad īsti nozīmē mīlēt vīru, ja mīlestība nav ne rūpes, ne uzticība?
Vai mīlestība pret vīru nozīmē, ka par vīru domā apzināti labas domas?
Lūle arī raksta par to, ka vīrieša gribasspēks nāk no sievietes mīlestības. Tātad, ja vīrietis nevirzās dzīvē, tas ir dēļ sievietes pieļautās kļūdas, jo nespēj mīlēt?
Elvita Rudzāte atbild: Mīlestība ir enerģija. Tā ir visspēcīgākā enerģija no visām enerģijām Visumā. Ar mīlestību viss ir iespējams.
Pastāv dažādi veidi, kā mīlestība tiek apliecināta, bet pati mīlestība ir enerģija, kas plūst no cilvēka pie citiem cilvēkiem un citām dzīvām radībām.
Piemēram, suns mīl saimnieku bez nosacījumiem. Suns nevar saimniekam pateikt, ka viņš to mīl, bet suns ieraugot saimnieku luncina asti, izrādot prieku. Suns var saimniekam nolaizīt roku (mīlestības apliecinājums), bet var arī nenolaizīt, tas atkarīgs no suņa rakstura. Saimnieks jūt suņa mīlestību pat ja suns nenolaiza roku tikai paskatoties uz suni, ieskatoties suņa acīs.
Mīlēt vīru nozīmē sūtīt vīram mīlestības enerģiju. Mīlestības enerģijas sūtīšana notiek domās un jūtās. Protams, ka rūpējoties par vīru, piemēram pagatavojot vīram garšīgas vakariņas, mīlestības enerģija vīram tiek nodota un viņš to uzņem ēdot garšīgo ēdienu. Tāpēc gatavojot ēdienu vienmēr vajag domāt gaišas domas.
Visi mīlestības apliecinājuma veidi nodod vīram mīlestības enerģiju, bet vienmēr ir jāatceras, ka mīlēt var arī bez mīlestības apliecinājuma nodošanas. Var mīlēt klusībā, tikai savā sirdī.
Es pazīstu vīrieti, kurš ļoti mīl savu sievu, bet viņš to viņai nekad nav izrādījis, jo kaunas izrādīt mīlestības jūtas, jo viņš ir cietis no mīlestības trūkuma savā ģimenē. Tikai tad, kad sieva gribēja šķirt laulību, vīrietis izmisumā izkliedza, ka viņš mīlot sievu un nevēlas to zaudēt. Ja sieviete būtu dzīves gudra, tad viņa jau pati zinātu, ka viņas vīrs mīl viņu, ieskatoties vīram acīs, jo acis neko nevar noslēpt. Tā kā sieviete gaidīja mīlestības apliecinājumus, tad viņa gandrīz pieļāva lielāko dzīves kļūdu, šķirot attiecības ar vīru, kas viņu mīlēja, bet neprata to apliecināt.
Tā kā mīlestības enerģija ir visspēcīgākā, tad vīrietis saņemot mīlestības enerģiju, patiešām ir gatavs “kalnus gāzt” jeb viņa gribasspēks ir gatavs kaut ko darīt ģimenes vai sievas labā. Tāpēc visapmierinātākie ar dzīvi ir vīrieši, kas jūt sievas mīlestību. Nav teikts, ka šie vīrieši darbā ir veiksminieki, jo veiksme nav atkarīga tikai no sievas mīlestības, bet gan no vīrieša gudrības un pagātnē pieņemto izvēļu sekām. Sievietes mīlestība vīrietim dod spēku pārvarēt dzīves grūtības, meklējot jaunas iespējas.
Respektīvi, vīrietis neizvirzās dzīvē nevis tādēļ, ka sieva to nav pietiekami mīlējusi, bet gan tāpēc, ka pagātnē ir izdarījis nepareizas izvēles un pats nav pietiekami garīgi un intelektuāli gudrs. Sieva var mīlēt savu vīru bez nosacījumiem un atbalstīt vīra izvēles, bet viņa nevar vīram ar savu mīlestību nodrošināt darbā veiksmi. Katrs pats ir savas veiksmes kalējs.