Beznosacījumu mīlestības mācība 27.06.2025
Neprasme mīlēt bez nosacījumiem ir mūsdienu sabiedrības lielākās daļas neapgūta mācība, jo mūsdienu sabiedrība dzīvo spēcīgos stereotipos un dogmās, kaut arī ir novērsusies no Dieva. Sabiedrība pati ir radījusi savas dogmas, piemēram, ka skaista sieviete ir slaida. Tanī pašā laikā paskatoties vēsturiskajās gleznās, gleznotas ir apaļīgas sievietes, jo tā laika sabiedrībai par sievietes skaistumu bija citi uzskati.
Ja sieviete sev piesaistījusi vīrieti, kas vēlas viņu pārveidot un mīlēt tikai tādu, kādu vēlas redzēt, tad tas nozīmē, ka šajā dzīvē abiem partneriem ir jāapgūst mācība, ka nedrīkst nevienu piespiest mainīties, ka piespiedu mainīšanās ir varmācība pret citiem un sevi. Piemēram, ja sieviete sāktu ievērot diētas, lai tikai izpatiktu vīram, viņa būtu vardarbīga pret savu ķermeni un nelaime tā, ka tik un tā viņa nespēs visu izdarīt vīrietim pa prātam, jo vīrietī dzims jaunas iegribas jeb vēlmes.
Kāda sieviete man izstāstīja savu pieredzes stāstu. Viņa no bērnības bija apaļa. Apprecējās, piedzima bērni un viņa kļuva vēl apaļāka. Vīrs bija neapmierināts ar viņas izskatu, pārmeta to viņai un tad satika citu sievieti, šķīra attiecības un sāka jaunu dzīvi ar sievieti, kuru šķiet mīlēja. Dīvainākais bija tas, ka šī sieviete bija tikpat apaļa kā viņa bijusī sieva, tomēr šīs sievietes apaļums vīrietim nešķita nepievilcīgs.
Kāpēc tāds paradokss? Tāpēc, ka atšķirība starp sievietēm bija tā, ka vīrieša bijusī sieva cieta no milzīgiem kompleksiem, kas bija radušies jau bērnībā, jo viņa vienmēr bija pārdzīvojusi par savu apaļumu. Savukārt vīrieša mīļākā bija ļoti pašpārliecināta un mīlēja sevi tādu kāda viņa ir, uzskatot sevi par iekārojamu un neatvairāmu sievieti. Tieši tāpēc viņa arī spēja piesaistīt sev vīrieti, jo viņa dzīvoja atbilstoši savai būtībai nevienam neizpatīkot.
Šķirtās sievas problēma bija tā, ka viņa nebija atbrīvojusies no saviem kompleksiem, kas bija radušies jau bērnībā, viņa nespēja mīlēt pati sevi un dzīvot atbilstoši savai būtībai. Viņā bija vēlēšanās dzīvot atbilstoši savai būtībai, bet viņa nezināja kā to izdarīt, jo no malas uz viņu bija spiediens, ka viņai ir jābūt citādai. Tā bija sievietes karma. Visticamāk, ka kādā no iepriekšējiem iemiesojumiem, viņa ir piespiedusi citus dzīvot atbilstoši savām vēlmēm. Šī piespiedu enerģija ir uzkrājusies viņas smalkajā ķermenī un paņemta līdzi uz šo dzīvi un tāpēc viņa sev piesaistīja vīrieti, kurš piespieda viņu dzīvot tā kā viņš to vēlas, jo tas ir viņa neapzinātais uzdevums, caur ciešanām palīdzot sievai dzēst viņas slikto karmu.
Lai mazinātu ciešanas, cilvēks var pats dzēst savu slikto karmu, bet to var izdarīt tikai ar patiesu nožēlu, piedošanas lūgšanu, pazemību situācijas priekšā, lūgšanām un pareizām izvēlēm ikdienas situācijās.
Sievietēm, kuras cieš no līdzīgas problēmas, iesaku piedot vīram viņa nespēju mīlēt sievu bez nosacījumiem, piedot pašai sev savus kompleksus, lūgt piedošanu visiem tiem gariem, kuriem ir nodarījusi pāri iepriekšējo dzīvju laikā, tos piespiežot atteikties no savas būtības, pieņemt situāciju ar pazemību un regulāri skaitīt lūgšanas, lūgšanu enerģiju novirzot savas sliktās karmas dzēšanai.
Pat, ja nav intīmas tuvības ar vīru, to nepārdzīvot, mīlot vīru bez nosacījumiem. Vīrietis nespēs palikt vienaldzīgs pret patiesu beznosacījumu mīlestību no sievas puses. Lai ko viņš teiktu vārdos, viņa sirds sāks atsaukties patiesai beznosacījumu mīlestībai. Svarīgi ir pieņemt šo situāciju ar izpratni, saprotot vīru, ka viņš vēl neprot mīlēt bez nosacījumiem, bet tieši tāpēc viņš izvēlējās tādu sievu, lai šo mācību apgūtu. Vēl svarīgāk ir būt pacietīgai un ar pazemību pieņemt situāciju, jo pati vien esi vainīga pie radušās situācijas – par pagātnē pieļautām kļūdām ir jāmaksā neatkarīgi no tā vai tu atceries to brīdi kad kļūdas pieļāvi vai nē.
Ja sieviete nespēs mīlēt savu vīru tādu kāds viņš ir, tad viņa var negaidīt, ka vīrs iemīlēs viņu tādu kāda ir viņa. Viss sākas no tevis. Ja tu mīlēsi, tad mīlestības enerģija apvīs partneri un arī viņš spēs tevi iemīlēt. Ja tu dzīvosi gaidās, lai tevi mīl, tad visticamāk, ka tu neko nesagaidīsi, jo gaidas veido neredzamu enerģētisku sienu caur kuru mīlestības enerģija nespēj izlauzties cauri.
Katru reizi, kad dusmosies uz vīru par viņa nespēju tevi mīlēt bez nosacījumiem, tu starp sevi un vīru radīsi jaunu barjeru, kas vēl vairāk apgrūtinās mīlestības enerģijas plūsmu un pasliktinās attiecības. Iemīli savu vīru kā mazu zīdaini, kas nesaprot ko dara. Paskaties uz viņu ar mīlošām acīm kā skaties uz savu bērnu. Izjūti pret viņu mīlestību lai ko viņš teiktu vai darītu. Mācies mīlēt! Tā arī ir galvenā dzīves gudrība, jo laimīgas dzīves pamatā ir tikai PATIESA BEZNOSACĪJUMU MĪLESTĪBA.
Beznosacījumu mīlestības mācība: “Mīlēt sevi nozīmē rēķināties gan ar savām, gan ar citu cilvēku vajadzībām, neizvirzot pret sevi prasības, bet darīt visu, lai tu kļūtu par īstu cilvēku, atceroties dzīves gudrības:
- Īsts cilvēks ir Patiess.
- Patiess cilvēks ir tas, kurš apzinās cilvēcei piemītošo Dievišķumu.
- To, kurš ir izpratis Dieva vienoto dabu (bez duālisma), var uzskatīt par patiesu cilvēcisko būtni.
- Tas, kurš saglabā harmoniju savās domās, vārdos un darbos, ir patiess cilvēks.
- Patiess cilvēks ir tāds, kuram ir stiprs raksturs.
- Raksturs ir cilvēka patiesā rota, tā pazaudēšana ir visu viņa ciešanu un bēdu cēlonis.
- Cilvēku bez rakstura nevar nosaukt par īstu cilvēku.
- Skaistums nav ķermenī, to rada raksturs un šķīstība.
- Tavas iedzimtās īpašības ir atkarīgas no jūtām, kādas tu turi savā sirdī.
- Cilvēkam ir dota Dievišķā gudrība, lai viņš ieraudzītu savu patieso būtību.
- Galva ir slikto domu avots, sirds – cēlo domu avots.
- Domu, vārdu un rīcības vienotība ir patiesa cilvēcība.
- Tu neiemantosi cieņu, ja tavas domas būs pretrunā ar taviem vārdiem.
- Sirdij ir jābūt tik mīkstai kā sviests. Prātam ir jābūt tik vēsam kā mēnesgaisma, un runai ir jābūt tik saldai kā medus.
- Prāta līdzsvars ir patiesas cilvēciskās būtnes galvenā pazīme.
- Cilvēka svētums dara viņu labu.
- Pieturies pie patiesības, ievēro taisnīgumu, attīsti ziedošanās garu.
- Kad tu uz kādu norādi ar pirkstu, tad atceries, ka trīs pirksti ir vērsti pret tevi pašu. Citiem vārdiem – ja tu citos atrodi trūkumus, tad ar trīskārt saasinātu uzmanību vērsies pret saviem trūkumiem.
- Ja kāds norāda uz taviem trūkumiem, tad esi viņam pateicīgs, jo tu pats neesi spējīgs tos sevī saskatīt. Trūkumus tu spēj saskatīt tikai citos cilvēkos.
- Apņemies gūt uzvaru savas būtības meklējumos.
Mīlēt citus nozīmē pieņemt šo cilvēku trūkumus, nemēģinot tos mainīt atbilstoši savām prasībām, iepazīstot un apbrīnojot šo cilvēku unikalitāti un cienot šo cilvēku patieso būtību.”
Beznosacījumu mīlestības definīcija – mīli sevi un citus bez nosacījumiem, audzinot savu raksturu, kuru iespējams izmainīt pozitīvā virzienā tikai tad, ja iesi apzinātu garīgās izaugsmes ceļu – paplašināsi savu apziņas līmeni, apgūstot Dievišķos likumus un Tos praktizēsi savā ikdienā, gan personiskā dzīvē, gan darbā, gan sabiedrībā.
Autore: Elvita Rudzāte