Ieva jautā: Ik pa laikam palasot jūsu rakstus, man radās jautājums.
Pirms 2 gadiem man nomira ome. Mans mīļākais un tuvākais cilvēks. Es toreiz biju tālumā un netiku uz bērēm. Mana ome bija šausmīgi nekārtīga un netīrīga sieviete, līdz ar to viņai bija nepatīkams aromāts. kad viņa nomira
man likās, ka es jūtu viņas klātbūtni, pat mans vīrs man teica, ka mūsu mājā ir nepatīkams aromāts, ja godīgi arī es sajutu koridorā, kurš sašķir guļamistabas aromātu, kurš atgādināja manu omi. Kad nomira mana tēva krustmāte un man bija atkal “svarīgākas” lietas ko darīt, nekā ierasties uz bērēm, es no rīta pamodos no tā, ka mani gulošu ceļ sēdus. Tāda poza, kura nebūtu fiziski iespējama gulošam cilvēkam. Mamma teica, ka tante atnākusi atvadīties. Man pat likās, ka atverot redzu viņas seju. Vai tiešām tā ir, ka gars varēja atnākt pie manis? Vai tas ir tikai manas iedomas?
Elvita Rudzāte atbild: Kad cilvēks nomirst jeb citiem vārdiem sakot, atstāj savu fizisko ķermeni, tad gars dodas uz Smalko plānu. Taču pirms gars uzsāk ceļu uz Smalko plānu, tas atvadās no fiziskā plāna, pavadot laiku vietās, kuras viņam iemiesojuma laikā bija mīļas, atvadoties no mīļajiem. Parasti tas ilgst 40 dienas, bet kādam var būt īsāks vai garāks laiks. Viss ir atkarīgs no tā kā gars ir pametis fizisko ķermeni, vai tas noticis dabiski miegā, vai nelaimes gadījumā vai pēc slimības. Katram garam tas ir individuāls process.
Garam attālums nav šķērslis, tas var satikt savus mīļos, lai cik tālu tie atrastos pēc zemes mērogiem. Daži gari grib, lai palikušie sajūt viņu klātbūtni. Tad arī tiek piedzīvoti dažādi trokšņi vai citas parādības, kas liecina par gara klātbūtni.
Ne velti māca, lai pēc cilvēka nāves tuvinieki neraud, jo tad garam grūti pamest fizisko plānu un viņš turpina atrasties tuvinieku vidū, kaut arī ir pienācis laiks doties uz Smalko plānu, lai turpinātu evolūciju un mācītos. Svarīgi ir pateikties garam par visu labo, kas bijis, piedot visus pāridarījumus vai palūgt piedošanu un novēlēt labu ceļu uz Debesu Vārtiem, lai ieietu Smakā plāna augstākos līmeņos.
Sokrata tautskola aicina piedalīties Elvitas Rudzātes vadītā atbalsta grupā “Dzīves analīzes un neapgūto mācību stundu noteikšanas prakse”, attālināti ZOOM platformā. Dalībniekiem būs iespēja: Iepazīties ar dažādu dzīves problēmu, tanī skaitā slimību izveidošanās cēloņiem. Veikt dzīves analīzi, Lasīt vairāk …