Kādu karmu un kā man jāatstrādā? 09.07.2019
Vika jautā: Kādu karmu un kā man jāatstrādā, ja priekšniece ir gados veca sieviete, kura izturas rupji un aizskaroši, visu pazaudē un aizmirst un vaino mani. Es to pieņemu pacietīgi, bet mans ķermenis signalizē ar sāpēm vēderā. Ko darīt? Es aizlūdzu par viņu.
Elvita Rudzāte atbild: Vēdera sāpes nav karma. Tās tikai norāda uz Vikas nepareizo attieksmi pret darbu. Iesaku Vikai padomāt par ko signalizē viņas ķermenis ar sāpēm vēderā un kā vajadzētu mainīt domāšanu.
Vēdera dobuma orgānu stāvoklis pauž stāvokli jūsu darbā un darīšanās. Ievērojiet vārdus: nodarbošanās, darīšana un darbs. Nodarbošanās ir neierobežots jēdziens, kurā ietilpst visi darbi un darbības, bet vārdā darbs ietilpst ļoti maz nodarbošanās ar sevi. Tāpēc cilvēkam, kas arvien dara un strādā, ir slims gremošanas trakts.
Vēdera dobuma kaites atrašanās vieta norāda jūsu problēmas iemesla atrašanās vietu. Ko tas nozīmē? Tas nozīmē, ka, tāpat kā cilvēkam ir Gars, Dvēsele un Ķermenis, tā viņam ir arī vēdera augšdaļa, vēdera vidusdaļa un vēdera lejasdaļa. Vēdera augšdaļas problēmas norāda uz problēmām garīgajās darīšanās. Vēdera vidusdaļas problēmas norāda uz problēmām dvēseliskajās darīšanās. Vēdera lejasdaļas problēmas norāda uz problēmām materiālajās darīšanās.
Vēdera augšdaļa atbilst garīgajām darīšanām. Vēdera augšdaļā atrodas kuņģis, aknas, divpadsmitpirkstu zarna, šķērszarna un liesa.
Jo lielāka ir jebkāda vecuma cilvēka vēlme, lai ar viņu kāds nodarbotos, jo lielākas ir viņa vēdera problēmas. Ja nevēlaties ar šo cilvēku nodarboties, tad vēdera problēmas ir arī jums. Citas iespējas nemaz nav, jo, ja jums spiež kaut ko darīt, jūs protestējat tādā vai citādā veidā, kas rada vēdera problēmas.
Līdzīgs piesaista līdzīgu. Ja pret jums izvirza prasības, tas nozīmē, ka jūs esat tāds pats. Lai jūs neciestu no kāda tiepšanās un prasības, lai ar viņu nodarbojas, atbrīvojiet savu vēlmi, lai ar mani kāds nodarbotos. Katram ir pašam jāstrādā ar sevi jeb jānodarbojas ar sevi nevis jāgaida, lai citi to dara viņa vietā. Cilvēks, kurš nodarbojas ar sevi, ir mierīgs, koncentrējies un veltījies savai darbībai, kas sniedz viņam apmierinājumu. Lielākā daļa nodarbojas ar kaut ko mērķtiecīgi, jo arī ar viņiem nodarbojas mērķtiecīgi, mācot viņiem kaut ko darīt. Šī darbība var bērnu interesēt, bet, ja tā nav viņa pirmā vajadzība, tā ir piespiedu situācija, un bērna vēdera augšdaļa sagādā raizes.
Ja arvien domājat, kā atrisināt kādu problēmu, atrodat risinājumu, bet to nerealizējat, vēdera augšdaļa sāk sagādāt raizes. Laba doma ir iestrēgusi vēderā un rada lielas mokas. Tas nozīmē, ja jūs neiegūstat savu vēlmi, iegūstat ciešanas.
Vēdera dobumu no iekšpuses klāj vēdera plēve. Tā ir kā noteikta cilvēka darbošanās joma, procesa noteikšanas vieta, zona, reģions, teritorija. Ja savu darbošanās jomu jāsāk aizsargājoties, vēdera plēve sasprindzinās. Ja rodas protests jeb pasīvs naids, tad jau rodas mazas sāpes. Ja pašaizsardzībai rodas vēlme uzbrukt, tad tā jau ir iziešana ārpus savas teritorijas robežām, kas tāpat kļūst redzama arī vēdera plēvē.
Jo lielāka izaug vēlme būt par pasaules labotāju, jo lielākas izaug viņa vēdera augšdaļas problēmas. Cilvēkam, kurš vēlas tūlīt sākt demonstrēt savus sasniegumus, uzblīst vēdera augšdaļa. Tam, kurš var sevi droši saukt par kāda glābēju, vēdera augšdaļā jau ir noteikta medicīniski diagnosticējama slimība.
Aizvainotas skumjas par to, ka mērķis nav sasniegts vai vienalga netiks sasniegts, uzkrājas vēdera augšdaļā esošajā mazajā tauku slānī, un tas sāk arī izspiest citus orgānus uz priekšu, aizmuguri vai sāniem – atbilstoši tam, kā cilvēks savās domās spiež citus. Atpalicējus – uz priekšu, priekšā skrējējus – atpakaļ un bezcerīgos – malā.
Jo lielāka izaug cilvēka vēlme pierādīt, ka viņš visu dara pareizi un tāpēc nebaidās no citiem cilvēkiem, jo vairāk viņš patiesībā baidās, un jo lielāka kļūst viņa vēdera augšdaļa. Jo vairāk viņš cenšas sasniegt savu mērķi tikai garīgi, jo vairāk aug vēders. Cilvēkam, kurš vēlas būt ļoti garīgs, pastāvīgi un katram gadījumam jābūt pašaizsardzības pozīcijās. Tas ir tas pats, kā pastāvīgi un katram gadījumam būt pilnam ar gaisu.
Cilvēkam, kurš, nospiežot savas vajadzības, kļūst par piemēru, ir vislielākās vēdera augšdaļas problēmas. Ja viņš spiež sevi pastāvīgi būt priekšzīmīgam, tas nozīmē – pastāvīgi padara sevi par piemēru, viņam ir pastāvīgas vēdera augšdaļas problēmas.
Jūsu skumjas un sevis žēlošana par to, ka nevarat ar savu labo izmainīt otru, rada šķidruma sakrāšanos jūsu vēdera augšdaļā. Cilvēka mainīšana ar domām nozīmē gāzu uzkrāšanos vēdera augšdaļā. Cilvēka mainīšana ar vārdiem nozīmē šķidrumu sakrāšanos vēdera augšdaļā. Cilvēka mainīšana ar darbiem nozīmē pārmērīgu audu augšanu vēdera augšdaļā.
Tam, kurš vēlētos pierādīt savu ideju ar darbu, uzblīdusī vēdera augšdaļa rāda, cik spēcīgi cilvēks laužas. Turklāt viņš noteikti jūt, ka pret viņu neizturas taisnīgi, un viņam tiek darīts pāri. Centieni ar savu darbu izlauzties par pasaules labotāju rada neglīti izspiedušos vēdera augšdaļu, kas neļauj labi saliekties. Tā spiež cilvēku iztaisnoties un paskatīties uz pasauli no cita skatu punkta. Tas, kurš ir nepareizi sapratis mācību, kļūst par pasaules labotāju, un viņa vēdera augšdaļas slimībām pievienojas arī kuņģa saslimšana.
Vissmagākā vēdera augšdaļas slimība ir vēzis, kas rāda, cik daudz šis cilvēks, mainot citus, ir cietis pats jeb – cik daudz viņš pats sev ir radījis bezjēdzīgu ciešanu, cik daudz viņš kā cilvēks ir palicis neattīstījies. Vēzis vēdera augšdaļā izveidojas, ja ir vēlme mainīt citus. Ja izrādās, ka mainīšanās nav izdevusies, ir kauns. Jo lielāks šāds kauns izaug, jo vairāk tas samazina vēderu. Tas, ka tiek zaudētas jebkādas cerības mainīt otru, var nozīmēt, ka taukaudi ir kļuvuši par smagā metāla blīvumam atbilstošu vēzi vēdera augšdaļā. Ja mērķa nesasniegšana ir cilvēka kā personības kauns, ir radies aizkuņģa dziedzera vēzis.
Vēdera vidusdaļa – atbilst dvēseliskajām darīšanām. Vēdera vidusdaļas augšējā robeža ir jostasvieta. Apakšējā robeža ir vēdera apakšējā kroka. Vēdera vidusdaļā atrodas tikai tievā zarna un resnā zarna jeb simboliski māte un tēvs, kuru darbi un rīcība nosaka vēdera vidusdaļas veselību. Vēdera vidusdaļa izsaka cilvēka nodarbošanos atbilstoši dzimuma lomai.Domāšanas spēju jeb spēju nodarboties ar sevi viņš izmanto pretējā dzimuma padarīšanai par līdzīgu sev. Ja viņš to tikai vēlas jeb dara domās, viņa vēdera vidusdaļā sakrājas gāzes. Ja viņš dara to vārdos, viņa vēdera vidusdaļā sakrājas ūdens. Ja viņš dara to darbos, viņa vēdera vidusdaļā veidojas vēžveidīgs process. Vēlme padarīt visus vienādus vēlas padarīt sievietes par vīriešiem un sievišķību par vīrišķību.
Vēdera lejasdaļa – atbilst materiālajām darīšanām. Vēdera lejasdaļā atrodas daži svarīgi orgāni: stigmas zarna, taisnā zarna, daļa dzimumorgānu un urīnpūslis. Tie ir orgāni, kas atrodas zemāk par vēdera apakšējo rievu. Vēdera lejasdaļa mums stāsta, cik nepieciešama cilvēkam ir viņa fiziskā dzīve un nodarbošanās ar sevi fiziskā līmenī jeb saistībā ar visām materiālās pasaules parādībām.