Stipras ģimenes 9 atslēgas 02.05.2020
Uz pasaules nav cilvēka bez trūkumiem jeb citiem vārdiem sakot, neviens cilvēks nav pilnīgs. Partnerattiecībās viens no strīdu galvenajiem cēloņiem ir partnera trūkumi. Tanī pašā laikā tieši tas, kas tev visvairāk kaitina partnerī, ir tavas neapgūtās mācības, jo līdzīgs piesaista līdzīgu. Tāpēc svarīgi ir atbildēt pašam sev, kas visvairāk mani kaitina partnerī? Atbilde būs tavas neapgūtās mācības. Gudrība – Mainies pats, tad mainīsies arī partneris.
Pirmā stipras ģimenes atslēga – nemēģini partneri pārveidot, bet pieņem partnera trūkumus!
Partnerattiecības visbiežāk grauj aizvainojumi, kuri gadiem krājas līdz mērs kādai no pusēm ir pilns. Dažkārt partneris pat nemana kā tur sevī aizvainojumu līdz sāk slimot un jāmeklē slimības cēlonis. No aizvainojuma nepieciešams atbrīvoties ar piedošanu. Bieži cilvēki saka – esmu piedevis, bet nespēju aizmirst aizvainojumu. Viss, kas nav aizmirsts, tas nav piedots. Tāpēc nevajag sevi mānīt, ka esi piedevis, bet domāt, ko konkrētā situācija tev māca un tikai tad tu atvērsies piedošanai. Savukārt aizvainojuma sniegtā mācība izriet no Dievišķajiem likumiem jeb tu nespēsi to izprast, ja nezināsi Dievišķos likumus.
Otrā stipras ģimenes atslēga – piedod pāridarījumus!
Tā kā dzīvi nav iespējams nodzīvot bez kļūdām un partneri uzskatos var būt ļoti dažādi domājoši, tad ģimenē bez strīdiem nevar iztikt. Patiesībā strīdi paši par sevi nav nekas slikts, jo to laikā abiem partneriem ir jādomā un jāmēģina izprast cits viedoklis. Jābaidās ir no nesaticības, kas rodas, ja partneris strīda laikā tevi pazemo.
Visumā eksistē Dievišķais Polaritātes likums, kas nosaka, ka visam redzamajam ir arī sava pretējā neredzamā puse. Vai tu redzētu gaismu, ja nebūtu tumsas un otrādi? Tieši šāds princips darbojas visās dzīves situācijās. Katram sliktajam ir sava labā puse un otrādi. Ja cilvēks mēģina ieraudzīt sliktās situācijas labo pusi, tad viņam sliktais vairs nešķiet tik slikts, jo viņš redz sliktā vērtību. Piemēram, koronavīruss, kas nogalinājis daudz cilvēkus, ir devis cilvēcei arī labo – daba sāk atveseļoties.
Patiesībā visi strīdi rodas no savstarpējas neizpratnes. Ja tu centies izprast savu partneri, tad tu ne tikai audz garā, bet strīdi pārvēršas par interesantām sarunām, kur partneri ar mīlestību un aizrautību pauž atšķirīgo viedokli.
Pasaule būtu ļoti garlaicīga, ja visi domātu vienādi. Tieši tāpēc dažādībā ir skaistums. Nav neviens cilvēks sliktāks vai labāks par citu cilvēku. Katrs cilvēks ir unikāls, jo otra tāda cilvēka pasaulē nav. Vienmēr atceries, ka tu redzi situāciju tikai no sava redzes viedokļa, pastāv vēl citi redzes viedokļi, kuri ir tikpat pareizi kā tavējais viedoklis, bet neviens neredz visu kopumā, jo to spēj redzēt tikai Dievs. Tāpēc dažkārt cilvēku nosodīta rīcība Dieva acīs var būt atbalstāma un otrādi.
Trešā stipras ģimenes atslēga – uzklausi citus viedokļus un neuzspied savējo viedokli, bet paliec pie savas pārliecības, ļaujot otram palikt pie savas pārliecības!
Ģimenei ļoti liels pārbaudījums ir tad, kad ģimenē piesakās bērns, jo bieži sieviete neprot mīlestības enerģiju sadalīt starp bērnu/iem un vīru un vīrs sāk izjust mīlestības trūkumu, kas var būt viens no iemesliem, kāpēc vīrietis sāk meklēt mīlestības avotu ārpus ģimenes.
Maldās tie, kas domā, ka bērns ir laimes avots. Bērns ir prieka avots, bet ne laimes avots, jo laime nevar būt ārpus tevis. Ja tu savu laimi ieliksi cita rokās, tad tas noteikti laimi nometīs zemē. Piemēram, ja tu veltīsi visu savu dzīvi bērnam, tad pienāks brīdis, ka bērns gribēs tikt no šīm važām vaļā un dzīvot tā kā pats vēlas. Tanī brīdī tu uzskatīsi, ka bērns ir nepateicīgs un visticamāk apvainosies uz bērnu.
Laime ir katra cilvēka sirdī un tā ir saistīta tikai ar cilvēka attieksmi pret dzīvi, tāpēc nekad nevainojiet ārpasauli savās problēmās.
Tāpat maldās tie, kas domā, ka pilnvērtīga ģimene ir tikai tad, ja tā ir svētīta ar bērniem. Daudzas ģimenes izirst tieši tāpēc, ka ģimenē nepiesakās bērns. Tam, protams, ir savi iemesli, kāpēc Dievs ģimenei neuzdāvina bērnu, bet tā kā katram ir savas mācības jāapgūst, tad arī bērniņa ienākšana vai neienākšana ģimenē ir pārbaudījums partneriem. Bieži bērns neizvēlas vecākus tieši tāpēc, ka redz, ka vecāki vēlas savu nākotni saistīt ar bērnu un redz tajā laimes avotu, kas patiesībā bērnam ir cietums un tieši tāpēc viņš atsakās no tādiem vecākiem, bet ja tomēr izvēlas, tad dzīves laikā ar savu uzvedību piespiedīs vecākus izprast, ka bērns nevar būt laimes avots.
Ceturtā stipras ģimenes atslēga – neieliec laimi cita klēpī, jo tas noteikti to nometīs zemē! Bērns, kas tiek uzskatīts par laimes avotu, noteikti vecākus apbēdinās.
Ikvienā ģimenē pienāk brīdis, ka partneri var sākt domāt par šķiršanos, jo ikviena ģimene piedzīvo krīzi partnerattiecībās, tikai kādai ģimenei tas ir maigākā un kādai smagākā formā. Krīzes laikā nevis jābēg no partnera, bet problēma ir jārisina. Krīzes situācijā jāņem vērā padomi:
- Sākt strādāt ar sevi.
- Nevainot partneri.
- Izprast savas neapgūtās mācības.
- Sākt sarunu ar partneri, lai izprastu partnera domas, vārdus un rīcību.
- Piedot pāridarījumus.
- Piedot sev savas kļūdas.
- Atvērt mīlestības avotu.
Ja tu bēgsi no problēmas un neko no tās nemācīsies, tad tu neaugsi garā un problēmu sev paņemsi līdzi uz jaunām attiecībām, kur tā var izpausties citā veidolā. Ja tu ievērosi krīzes situācijas risināšanas padomus, tad tev izdosies problēmu atrisināt. Vienmēr padomā, kāpēc Dievs tevi saveda kopā tieši ar šo partneri?
Piektā stipras ģimenes atslēga – ko Dievs ir savedis kopā, tos tikai Viņš var šķirt!
Dažkārt partneris tevi ļoti sāpina. Tomēr tev ir jāzina, ka viss, kas dzīvē ar tevi notiek, ir absolūti taisnīgi. Tas, ka tu neredzi cēloņu-seku sakarību, nenozīmē, ka sekām nav cēloņi. Ko sēsi, to pļausi. Ja esi pagātnē šajā dzīvē vai iepriekšējās dzīvēs sāpinājis, tad pienāk brīdis, kad bumerangs atgriežas pie tevis atpakaļ. Tāpēc dzīvē nepastāv netaisnīgu situāciju. Ir tikai situācijas, kuras tu neizproti un neredzi to patiesos cēloņus.
Sirds dziļumos neviens nevēlas tevi sāpināt, bet visvairāk sāpina tas, kurš visvairāk tevi ir mīlējis atrodoties garu pasaulē. Nav viegli dzīves teātrī uzņemties sāpinātāja lomu, zinot, ka par to būs jāuzņemas karma, kas vēlāk būs jāatstrādā. Tāpēc sāpinātāja lomu uzņemas tikai tas gars, kas ļoti tevi mīl.
Patiesībā visas sāpes tevi ved uz jaunu pasauli – Dievišķo pasauli, jo cilvēks par Dievu sāk interesēties tikai tad, kad piedzīvo ciešanas. Jo vairāk tu iedziļināsies Dievišķajos likumos, jo vieglāk pieņemsi dzīves pārbaudījumus, jo tu zini, ka visi pārbaudījumi tev doti tāpēc, lai tu augtu garā.
Sestā stipras ģimenes atslēga – viss, kas notiek, notiek tikai uz labu!
Kamēr cilvēks nav izpratis savas neapgūtās mācības, tikmēr problēma atkārtojas un bieži cilvēki nespēj izturēt problēmu atkārtošanos, padodoties grūtību priekšā. Kad problēmas atkārtojas vai nepazūd, tas nozīmē, ka cilvēkam ir jāattīsta pacietība. Tā ir cilvēciska īpašība, kuru nevar attīstīt vienas dzīves laikā, tai ir nepieciešami daudzi mūži.
Situācijas izpratne palīdz saglabāt pacietību. Lai izprastu situāciju, nepieciešams izprast, kāpēc esi sev šo situāciju piesaistījis. Tāpēc nepieciešams mācīties un apgūt Dievišķos likumus.
Septītā stipras ģimenes atslēga – Dievs nevienam neuzliek lielākus pārbaudījumus nekā viņš var izturēt!
Neviena ģimene neiztiek bez savstarpējiem strīdiem, aizvainojumiem, kas grauj attiecības, ja partneri nav gatavi piedošanai.
Piedošana ir augstākais tikums no visiem tikumiem. Piedošanai atveras tad, kad cilvēks izpratis pāridarījuma mācību.
Piedošanai ir 3 līmeņi:
- Piedošana cilvēku starpā.
- Piedošana ķermenim, stresiem, situācijām.
- Lūgt piedošanu tam, kas sāpinājis.
Trešo līmeni sasniedz tikai tas, kas izprot Dievišķos likumus, jo citādi viņš vaino sāpinātāju, neredzot savu atbildību notiekošajā. Kad esi piedevis, tavā sirdī iestājas miers un tu spēj mīlēt to, kas tevi sāpinājis. Nepiedošana noved pie naida, kas nogalina cilvēku.
Astotā stipras ģimenes atslēga – visu, ko nepiedosi, nesīsi līdzi kā maisu uz pleciem, līdz pietrūks spēka…!
Visas problēmas ģimenē var atrisināt ar mīlestību. Lai jūs atvērtu sirdi mīlestībai, jums tā ir jāatbrīvo no visa, kas to apgrūtina – no nemiera, ienaida, dusmām, skaudības un citām negatīvajām īpašībām.
Nomazgājiet savu sirdi, atbrīvojot no visiem netīrumiem, kuri uzkrājušies gadsimtu laikā. Kļūstiet kā Saule, dāvājiet Gaismu un Mīlestību citiem. Katru dienu vairojiet mīlestības jūtas savā sirdī!
Viens no mīlestības vairošanas vingrinājumiem – atrodiet domās tēlu, pret kuru spējat izjust mīlestību. Jo vairāk par to domāsiet, jo vairāk no jums plūdīs mīlestība.
Mīlestībai ir jābūt brīvai, nedrīkst mēģināt mainīt tās dabu. Ja mīli kādu, ļauj, lai viņš ir brīvs! Dod, neko negaidot pretī! Sniedz padomu, bet neuzstāj! Lūdz, bet nepieprasi! Vienkārši mīli, mīli un vēlreiz mīli…
Lai atvērtu savu mīlestības avotu, ir ļoti daudz jāstrādā ar sevi, tāpēc nepieciešams:
- Atbrīvot pagātni ar piedošanas palīdzību (domās vai rakstot vēstules).
- Attīrīt četrus zemākos ķermeņus (fizisko, astrālo, mentālo un ēterisko).
- Pēc izvēles veikt lūgšanas, meditācijas, vizualizācijas, elpošanas, mantru lasīšanu vai citas garīgās prakses.
- Katra mēneša 23.datumā veikt garīgo darbu, lai dzēstu daļu no nākamā mēneša karmas.
Devītā stipras ģimenes atslēga – visas problēmas var atrisināt ar mīlestību!
Autore: Elvita Rudzāte