Bērna veselības problēmas – ko tās māca vecākiem? 10.05.2021
Ilze jautā: Pateicos par atbildēm, kas palīdz ieraudzīt, saprast un rīkoties, lai ietu apzinātāku izpratnes ceļu.
Jautājums par mēneša jauna zīdainīša intensīvām vēdersāpītēm, kolikām, gāzīšu veidošanos. Liela, skaļa, brēkuļošana, kas man, ko vēl pastiprina jūtīgā dzirde, citreiz līdz asarām, cenšos elpot, būt mierīga, rāma, mierināt un remdēt, bet viegli nav. Kā palīdzēt mazulim caur sevi, jeb kur rodas iemesls, lai mazulis šādā veidā caurvadītu
uztraukumu?
Grūtniecības laiks bija pietiekami emocionāls un hormonāli kalnains lejains, arī pirmās dzemdības ne no vienkāršākajām. Runāju ar mazuli, vīru pastāvīgi lūdzu piedošanu par situācijām. Ļoti palīdz un atbalsta vīrs, par ko esmu pateicīga.
Tāpat mazajam matu daļā, nedaudz uz kakla ir ugunszīme. Par ko liecina ugunszīmes vispār, uz ko jāvērš vecākiem uzmanība audzinot mazuli, sevi. Esmu no māmiņām, kas noraidoši attiecas pret mazuļa vakcinēšanu, mazam esot, sirdsapziņa, iekšējā balss vai informācija, kas šinī laikā atrada mani vēl to pastiprināja. Bet dažreiz mācas jautājošas šaubas par to, kas ir pareizi un vajadzīgs un par to, kas ir lieki un ko uztur dzīvu mūsu bailes vai informācija, kas tiek uzspiesta, sistēmas vadīta un radīta. Vai ir kāds padoms. Pateicos. Pateicos.
Elvita Rudzāte atbild: Gremošanas trakts simbolizē plānošanu un plānu īstenošanos. Zīdainis neko neplāno, bet viņa māte ar ko viņš ir vistiešākā kontaktā gan plāno. Zīdainis uzņem uz sevis mātes stresus. Šajā gadījumā zīdaiņa veselības problēmas norāda, ka mātei ir kādi plāni (personiskas dabas vai cita veida), kurus viņa ir sākusi īstenot, bet viņa nav apmierināta ar to, kā tie īstenojas. Kaut kas viņu neapmierina laicīgajā dzīvē, kaut kas nenotiek tā kā viņa bija ieplānojusi un šos mātes neapmierinātības stresus uzņem zīdainis.
Māmiņa ir emocionāla, kas nozīmē, ka dzīvē daudz mācību nav izprastas. Katra emocija kaut ko māca, bet māmiņa nav sapratusi emocijas sniegto mācību. Kad māmiņa kļūs mierīga un harmoniska, arī bērniņš būs mierīgs un vēdera sāpes to vairs nemocīs. Tāpēc māmiņai ir ļoti jāmācās jeb jāapgūst dzīves gudrības. Diemžēl skolā un augstskolā tās nemāca, tāpēc dzīves gudrības jāapgūst pašmācības ceļā vai jāapmeklē alternatīvas izglītības iestādes, kā piemēram, Sokrata tautskola, kur notiek dzīves izpratnes nodarbības izglītības programmas “DOMĀTĀJS” ietvaros (skatīt šeit) vai Sirdsapziņas skola, kur tiek pasniegta Ģimenes mācība (skatīt šeit). Lai māmiņa iegūtu savā dvēselē mieru, iesaku piedalīties DVĒSELES MIERS programmās (skatīt šeit).
Sarkani pigmenta laukumi norāda uz iepriekšējā dzīvē pārdzīvotu kaunu. Ugunszīme nāk līdzi kā atgādinājums par iepriekšējā dzīvē piedzīvoto kaunu un neapgūtām mācībām. Tāpēc cilvēkam, kam ir ugunszīmes ļoti ir jāpadomā, vai viņš šīs mācības ir apguvis šajā dzīvē, vai atkal nav jāpiedzīvo līdzīgas kauna izjūtas šajā dzīvē? Tā kā kauns un lepnība veido veselumu (50% kauns un 50% lepnība), tad cilvēkam ar ugunszīmi ir nepieciešamas atbrīvoties ne tikai no kauna izjūtas, bet arī no vēlēšanās lepoties ar saviem un citu sasniegumiem jeb jāatbrīvojas no lepnības.
Ilzei ir jāpadomā, vai arī viņā nav liela kauna izjūta vai vēlēšanās lepoties ar saviem sasniegumiem, jo viņas bērns viņai to ar savu ugunszīmi atgādina.
Kakla daļā uzkrājas prasīguma radītie stresi un neapmierinātība. Ugunszīme kakla daļā, kur ir apmatojums, liecina, ka cilvēks iepriekšējā dzīvē ir cietis no kauna, ka nav spējis būt pietiekami labs, ka nav spējis apmierināt citu cilvēku gaidas no viņa. Tāpēc šajā dzīvē bērnam pieaugot visticamāk atkārtosies situācijas, ka kāds no viņa kaut ko gaidīs un viņš centīsies apmierināt gaidas, bet tas neizdosies. Tāpēc iesaku māmiņai jau tagad padomāt, vai viņā nav kaut kādas gaidas attiecībā uz bērnu un mācīties mīlēt bērnu bez nosacījumiem.
Attiecībā uz vakcināciju varu teikt pavisam vienkārši – nevakcinēties var tikai tie cilvēki, kas ir absolūti harmoniski jeb dzīvo vidē, kur nav nekāda kontakta ar vīrusu. Vai jūs tādus pazīstat? Ja neesi absolūti harmonisks un nonāksi kontaktā ar vīrusu, tad visticamāk tavs organisms vīrusu pieņems. Slimības smaguma pakāpe būs atkarīga no tavas neapgūtās mācības pakāpes. Tāpēc es iesaku vakcinēties pret slimībām no kurām var nomirt, bet neiesaku vakcinēties pret slimībām, kuras var izslimot. Vakcināciju bērnam veikt brīdī, kad bērniņš ir pietiekami spēcīgs un vesels, nedarīt to, ja bērna organisms ir novājināts. Attiecībā pret COVID-19 vakcīnām mana attieksme ir citāda, jo COVID-19 ir pandēmija, kuru šobrīd iespējams ierobežot ar vakcīnām, jo cilvēki nav gatavi mainīt savu domāšanu un nav gatavi sēdēt pilnīgā karantīnā, slēdzot valstu robežas. Ja cilvēki būtu gatavi mainīt savu domāšanu un atgrieztos ticībā pie Dieva, tad pandēmijas nebūtu vai tā pazustu tik pēkšņi kā tā parādījās.