Kas ir karmas atstrādāšana? 20.02.2023
Karmas atstrādāšana nozīmē to, ka tu esi sastapies ar negatīvu situāciju no kuras tu nevarēji izvairīties, jo negatīva karma jeb negatīva enerģija piesaista negatīvu situāciju. Kad esi sastapies ar negatīvo situāciju, tad tev tā ir jāpieņem ar pazemību, kas nozīmē, ka tu to uztver kā taisnīgu attiecībā pret sevi, jo apzinies, ka tavā aurā ir negatīva enerģija, kuru pats esi radījis pagātnē (šajā dzīvē vai kādā no iepriekšējām dzīvēm) ar nepareizām izvēlēm, pieļaujot kļūdas. Pazemība nenozīmē kļūt par upuri.
Karma ir atstrādāta tikai tad, ja cilvēks caur negatīvo situāciju ir kļuvis dzīves gudrāks un problēma ir beigusies. Piemēram, ja sievietei ir partneris, kas ir alkoholiķis, tad sievietei ir jāizprot, kāpēc vīrs ir alkoholiķis. Ja sieviete izprot, ka viņas vīram ļoti pietrūkst mīlestības un tieši tāpēc viņš savas skumjas remdē ar alkoholu, tad sieviete aug garā. Sieva, kas izprot vīra dvēselē notiekošo, nevis bēgs no vīra, šķirot laulību, bet sniegs viņam maksimāli iespējamo mīlestību un lūgs Dievam palīdzību, lai Viņš atbrīvo vīru no alkohola atkarības problēmas. Sieva meklēs risinājumus, lai palīdzētu vīram tikt galā ar atkarības dēmonu.
Vīrietis, kas sajutīs sievas mīlestību, centīsies kaut ko darīt, lai uzvarētu vēlmi pēc alkohola. Tomēr no alkohola atkarības viņam nebūs tik viegli atbrīvoties, jo atkarības dēmons cieši turēs savās rokās, tāpēc viņš kritīs un atkal celsies, tomēr mēģinās atbrīvoties no atkarības, jo visvairāk no kā viņš baidās – zaudēt mīlestības avotu. Ja viņš jutīs sievas atbalstu cīnīties ar atkarības dēmonu, tad viņam būs vieglāk to uzvarēt, jo sievietes mīlestība vīrietim dod spēku. Karma būs atstrādāta brīdī, kad vīrietis labprātīgi pārstās lietot alkoholu.
Ja vīrietis jutīs sievas pretenzijas un dusmas brīžos, kad viņš kritīs alkohola varā, tad viņš var kļūt pret sievu agresīvs vārdos vai rīcībā.
Ja sieva nosoda vīru, tad viņa ne tikai neatstrādā savu karmu, bet arī pati neaug garā. Ja pēc laulības šķiršanas sieviete patiešām strādā ar sevi un kļūst dzīves gudrāka, tad agrāk vai vēlāk viņa apzināsies savu līdzatbildību situācijās, kad vīrs pret viņu bija vardarbīgs un lietoja alkoholu, tikai iespējams viņa vairs nevarēs atjaunot attiecības ar bijušo vīru, jo vīrietis jau būs atradis citu mīlestības avotu.
Sievietei ir jābūt ārkārtīgi gudrai un pacietīgai, lai viņa spētu palīdzēt vīram uzvarēt atkarības dēmonu un ārkārtīgi mīlošai, lai viņa atvērtu vīra nocietinājušos sirdi mīlestībai. Vardarbība ir tikai tur, kur nav mīlestības. Tāpēc bez piedošanas un mīlestības nav iespējams risināt vardarbības problēmu.
Ja sieviete izdara izvēli bēgt no vardarbīga vīra, kas lieto alkoholu, šķirot laulību, tad viņas aurā saglabājas neatstrādātā karma un visticamāk viņa atkal sastapsies ar to pašu problēmu, tādā vai citā veidā kaut kad vēlāk. Piemēram, viņa atkal izvēlēsies vīrieti, kuram ir kāda atkarības problēma un kurš pēc laika kļūs pret viņu vardarbīgs vai piesaistīs sev vīrieti, kurš nedzer un ir mīlošs, bet viņam būs bērns no iepriekšējām attiecībām, kas būs atkarīgs un agresīvs.
No karmas nav iespējams izbēgt! Tāpēc gudrs cilvēks ir tāds, kas nebēg no grūtībām, nekļūst par grūtību upuri, bet gan risina problēmas. Ja cilvēks risina problēmas un mācās, tad viņš ne tikai atstrādā savu negatīvo karmu, bet arī aug garā tādējādi izpildot savas dzīves galveno uzdevumu, paplašinot savu apziņas līmeni.
Ja sieviete šķir laulību, sāk sevis izzināšanas ceļu, izprot savas kļūdas, tās nožēlo, tad Dievs dos iespēju sievietei atstrādāt karmu iespējams maigākā formā, bet karma ir jāatstrādā visos gadījumos, jo to nosaka Dievišķais Karmas likums, kas nozīmē, ka sieviete atkal sastapsies ar atkarības un vardarbības problēmu, tikai tagad viņa būs gudrāka un labāk pratīs risināt problēmu. Piemēram, viņa izvēlēsies sev labu otro vīru, bet problēma atkārtosies viņas bērnam vai viņas bērna partnerim. Mātei sirds vairāk sāp, kad redz, kā cieš viņas bērni vai mazbērni. Karmas likums nosaka – par mazām kļūdām ciet pats; par lielām kļūdām cietīs bērni; par ļoti lielām kļūdām cietīs mazbērni.
Citiem vārdiem sakot, sievietei, kas cieš no vīra alkohola atkarības un vardarbības, nevis jāpiecieš problēmas, bet gan tās jārisina ar piedošanu, mīlestību un lūgšanām. Ja sieviete paliek kopā ar vīru, kas lieto alkoholu un ir vardarbīgs pret viņu, kļūstot par upuri, tad viņa dzēš slikto karmu, bet neaug garā. Tāpēc svarīgi ir nevis paciest problēmu vai bēgt no problēmas, bet risināt problēmu, jo risinot problēmu, tu audz garā jeb paplašinās tavs apziņas līmenis.
Piedošana ir vienīgais atbrīvojošais spēks Visumā. Tā ir ļoti spēcīga un spēj veikt brīnumus, kurus esmu aprakstījusi visās „Piedošanas mācības” grāmatās. Ja līdz šim nespējāt savam partnerim piedot kādu viņa pieļautu kļūdu, tas tikai liecina, ka neesat izpratis un apguvis kādu savu dzīves mācību stundu. Piedodiet, tad jūs sajutīsiet vieglumu un laimes izjūtu.
Piedošana mīkstina karmu, bet to nedzēš. Karmas dzēšana notiek tikai brīdī, kad notiek sastapšanās ar karmu. Piemēram, tu esi kādu pazemojis un pēc gadiem tavi bērni sastopas ar pazemojuma situācijām. Lai arī tu lūdz piedošanu tam, kuru esi pazemojis pagātnē, tavi bērni nespēj izvairīties no pazemojuma situācijām, bet ja tava nožēla par pieļauto kļūdu ir patiesa un piedošanas lūgšana ir no sirds, tad tavi bērni ar pazemojuma situācijām sastapsies maigākā formā un dzēsīs negatīvo enerģiju neciešot no lieliem pārdzīvojumiem. Tāpēc kļūdu nožēlošana un piedošanas lūgšana ir ļoti svarīga. Tāpat svarīgi ir piedot savas kļūdas pašam sev, jo vainas izjūta nepalīdz augt garā, bet rada tikai veselības problēmas.
Ja cilvēks mācās no savām kļūdām, tad karmas atstrādāšana jeb negatīvās enerģijas dzēšana viņam ir devusi labumu, jo atcerieties, ka mēs esam nākuši iemiesojumā, lai augtu garā jeb paplašinātu apziņas līmeni. Tāpēc karmas atstrādāšanas brīdis var būt vērtīgs, ja cilvēks no piedzīvotām ciešanām kaut ko mācās.
Daudzi cilvēki baidās no karmas atstrādāšanas brīža. Bailes ir pamatotas, ja cilvēks neko nedara, lai savu karmu mīkstinātu, bet mīkstināt karmu var tikai ar patiesu kļūdas nožēlošanu, piedošanas lūgšanu, lūgšanām un pareizām izvēlēm ikdienas situācijās turpmāk kļūdu neatkārtojot. Tāpēc nav jābaidās no karmas atstrādāšanas brīža, bet jādara viss, lai karmu mīkstinātu un saņemtais sods par pagātnē pieļautu kļūdu nebūtu pārāk sāpīgs.
Autore: Elvita Rudzāte