Kā uzzināt par smalko ķermeņu netīrību? 14.09.2023
Sintija jautā: Klausījos par zemākajiem ķermeņiem, ka viņi tiek piesārņoti un no tā rodas kaites, slimības. Fiziskais piesārņotais ķermenis pirmais nereaģējot, bet kaite no, piem., ēdiena produkta izsauc, ja citi zemākie ķermeņi ir netīri. Katra kaite liecina par uzņemto stresu- neapgūta mācību..
Ja ēdiens izsauc negatīvas organisma reakcijas, tad ir stresi uzņemti zemākajos, mentālajos ķermeņos un jāizprot ir mācība ko ķermenis signalizē, bet ja cilvēks pārtrauc, piemēram, lietot saldumus, daudziem cilvēkiem simptomi vairs neizsaucas, un.. sanāk, ja simptomi neizsaucās vai tad mācība ir izprasta? Lai gan, cilvēks vienkārši ar prātu saprot, ka, piem., saldumus nav labi lietot?
Es īsti neizprotu. Ja tiek ēsta slikta pārtika, piem., par daudz saldumi, tad nāk fiziskās reakcijas uz ķermeni, jo citi smalkie ķermeņi arī ir piesārņoti, bet, tad jau sanāk, ka, ja neēstu daudz saldumus, tad nezinātu, ka citi smalkie ķermeņi ir netīri.. Kā tad sanāk?
Sanāk, ka piegružojot par daudz fizisko ķermeni, un ja nāk simptomi, mēs uzzinām, ka citi ķermeni arī ir piesārņoti, ko nezinātu, ja dzīvotu neveselīgāku dzīvesveidu? Tātad, sanāk kaut kā nepareizi, ka vajag piesārņot fizisko ķermeni un tad nāks ārā daudzi uzņemtie stresi?
Es esmu pārliecināta, ka kaut ko neesmu uztvērusi pareizi.
Papildinot domu, kāpēc no šokolādes ir migrēna, bet to nelietojot migrēna pazūd? Vai ir jāņem vērā migrēnas sniegtā mācība, ja nelietojot šokolādi, migrēna neizpaužas?
Skolotājs aiziet, kad skolnieks saprata mācību..
Ir teikts, ka noteiktas garšas pabaro stresus. Tad vai pārmēru, piem., saldu ēdot skaitās kā padošanās kārdinājumam? Tajā pašā laikā esat teikusi, ka liedzot sev kādu produktu, stress netiek pabarots un radīsies kaites..
Es saprotu, ka ar stresiem ir jāstrādā, bet procesa laikā, kā veselīgi pabarot stresus?
Elvita Rudzāte atbild: Atgādināšu, kas piesārņo četrus zemākos ķermeņus.
Fizisko ķermeni piesārņo ķīmiskas vielas, kas uzņemtas no ēdiena, medikamentiem un netīras apkārtējās vides.
Ēterisko ķermeni piesārņo sliktas atmiņas, kas rada stresus.
Astrālo ķermeni piesārņo pārdzīvojumi, kuri nav piedoti un kas rada stresus.
Mentālo ķermeni piesārņo sliktas domas, kas rada stresus.
Ja cilvēks pārmēru (par daudz) lieto saldumus, tas liecina, ka viņa smalkajos ķermeņos ir uzkrājušās bailes. Normas robežās saldumu lietošana nenozīmē par baiļu uzkrāšanos smalkajos ķermeņos. Bailes neuzkrājas fiziskā ķermenī, bet gan mentālā ķermenī, ja tās saistītas ar sliktām domām, vai astrālā ķermenī, ja tās ir saistītas ar kādu pārdzīvojumu, vai ēteriskā ķermenī, ja tās ir saistītas ar sliktām atmiņām.
Ja cilvēks pārtrauc lietot saldumus, jo ar prātu zina, ka tie fiziskajam ķermenim var nodarīt kaitējumu, tad viņš nenodara kaitējumu fiziskajam ķermenim, piemēram nerodas cukura diabēts, bet stress bailes smalkajos ķermeņos vienalga saglabājas un var dot signālu fiziskajam ķermenim, piemēram, veģetatīvas distonijas veidā.
Respektīvi, nepietiek ar atteikšanos no saldumiem, nepieciešams izprast baiļu sniegtās mācības un atbrīvot bailes no smalkajiem ķermeņiem.
Ķermenis ar mums runā pašsajūtas veidā. Ja ķermenim ļoti gribas ēst saldumus un cilvēks tikai ar gribasspēku aizliedz sev saldumus, tad tas nepalīdz cilvēkam būt veselam, jo aizliegums ietekmē aizkuņģa dziedzeri. Atkarībā no tā, cik spēcīgi cilvēks sevi ierobežo jeb aizliedz sev to, ko ļoti vēlas, no tā ir atkarīgs, cik spēcīgi viņš ietekmēs savu aizkuņģa dziedzeri. Tāpēc labāk stresu ir pabarot un apzināties, ka tāds stress manī pastāv, mācoties izprast tā sniegtās mācības un to ar piedošanu atbrīvot, nekā aizliegt sev pārtikas produktu, kuru ķermenis pieprasa.
Piemēram, gaļa pabaro stresu dusmas, kā arī dod spēku fiziskajam ķermenim. Ja cilvēka ķermenis ir novārdzināts, tad pat ir ieteicams cilvēkam uzturā lietot gaļu līdz cilvēks atgūst spēkus. Tanī pašā laikā, ja cilvēks izjūt spēcīgu vēlmi pēc gaļas, tas nozīmē, ka smalkajos ķermeņos viņš glabā stresu dusmas. Ja cilvēks ar prātu aizliedz sev ēst gaļu kaut arī izjūt spēcīgu vēlēšanos uzturā lietot gaļu, tad aizlieguma stress negatīvi ietekmē cilvēka aizkuņģa dziedzeri un no aizlieguma pakāpes būs atkarīgs, vai un cik nopietni saslims aizkuņģa dziedzeris, kā arī kādas sekas uz fizisko ķermeni atstās dusmas, kas var radīt nopietnas slimības. Ja cilvēks, kura smalkajos ķermeņos ir stress dusmas, brīžos, kad ķermenis prasa gaļu, viņš to uzturā lieto, tad cilvēks pabaro savas dusmas un tās var kādu laiku neradīt veselības problēmas, bet tikai kādu laiku, jo tiklīdz dusmas pārsniegs kritisko robežu, tā cilvēkam sāksies veselības problēmas neatkarīgi no tā vai viņš uzturā lieto vai nelieto gaļu. Tāpēc svarīgi izprast stresu sniegtās mācības un ar piedošanu stresus atbrīvot.
Savukārt, kamēr stresa mācības nav izprastas, labāk stresu ir pabarot ar to produktu, kuru ķermenis pieprasa, bet neatlikt darbu ar stresa sniegto mācību izpratni un atbrīvošanu, jo kā jau teicu, stresu pabarošana palīdz tikai noteiktu laiku. Tiklīdz stress pārsniegs kritisko robežu, tā fiziskais ķermenis saslims ar nopietnu slimību.
Ja cilvēks ir veģetārietis vai vegānis, un viņa ķermenis nevēlas gaļu, jo no tā ir atradis, tad ķermenis par uzkrātajām dusmām smalkajos ķermeņos signalizēs caur sliktu pašsajūtu noteiktā ķermeņa vietā. Tā kā cilvēks uzturā nelieto gaļu un tāpēc nevar pabarot savas dusmas, tas nozīmē, ka viņa fiziskais ķermenis ātrāk signalizēs par smalkajos ķermeņos uzkrātajām dusmām. Citiem vārdiem sakot, viņš ātrāk saslims ar nopietnu slimību, ja neizpratīs savas neapgūtās mācības un neatbrīvos savas dusmas. Tāpēc veģetāriešiem un īpaši vegāniem ir ļoti jāstrādā ar savas domāšanas tīrību. Tāpēc, ne katrs cilvēks var būt veģetārietis un vegānis, ja nav sasniedzis tādu apziņas līmeni, lai atteiktos no tiem pārtikas produktiem, kurus aizliedz lietot veģetārais vai vegānais uzturs.
Tāpēc Lielie Skolotāji māca, ka līdz veģetārismam vai vegānismam ir jānonāk dabiskā veidā, paaugstinot apziņas līmeni, neuzņemot sevī stresus, tad ķermenis pats vairs uzturā nevēlēsies lietot kādu no produktiem, piemēram, gaļu, jo tas liecinās, ka cilvēka smalkajos ķermeņos vairs nav dusmas un tāpēc fiziskais ķermenis vairs nevēlas uzturā lietot gaļu.
Savukārt tie veģetārieši un vegāni, kas dusmojas uz gaļas ēdājiem, krāj dusmas savos smalkajos ķermeņos un tas ir tikai laika jautājums, kad dusmas pārsniegs kritisko robežu un cilvēks, neskatoties uz savu veselīgo dzīves veidu, saslims ar nopietnu slimību.
Atcerieties, ka ķermenis ir tavs labākais draugs, kas caur pašsajūtu dod tev signālu, ko tu dzīvē domā, saki vai dari nepareizi un kādus stresus tu uzkrāj savos smalkajos ķermeņos jeb dvēselē. Ja tu pārzini stresu valodu, tad tu ļoti labi vari sarunāties ar savu ķermeni un savlaicīgi sev sniegt palīdzību.
Nav pārmēru jālieto kāds pārtikas produkts, lai noskaidrotu kādi stresi tavā dvēselē ir uzkrājušies. Svarīgi ir mācīties analizēt dzīves situācijas, savas izjūtas un izprast savas neapgūtās mācības regulāri, vismaz reizi nedēļā vai ne retāk kā reizi mēnesī, tad apziņas līmenis paplašinās un tu spēj atbrīvoties no stresiem, mainot savu domāšanu un attieksmi pret dzīvi.