Krists jautā: Paldies par atbildi. Runājot par Gaismas skolotāju mācību, es jau gadus 7 lasu katru dienu Jūsu portālu un ik pa laikam meklēju atbildes Jūsu portālā. Esmu noskatījies visas Jūsu video lekcijas youtube kas ir dotas pēc kārtas un pa tēmām. Kā arī esmu izlasījis visus T. Mikušinas dotos diktātus. Svētdienās, kad publicējat Dzīvo Ētiku, pagaidām nav manam apziņas līmenim. Ko vēl es varētu izlasīt, apgūt?
Par svārstiņu runājot, es parasti no sākuma pārbaudu savu enerģētisko biolauku vai vibrēju pozitīvā virzienā. Tad es pamēģināju, ka varu noteikt arī cita cilvēka vibrācijas un noskaņojumu, ja pat viņš neatrodas blakus. Tālāk man teiksim radās jautājums par zobārstu pie kuras es eju ilgus gadus, kādēļ tās plombes turas tik švaki, ja teiksim palasot internetā viņai vajadzētu turēties 7-8 gadus, bet man turas pusgadu. Es zinu, ka nedrīkstu nevienu vainot un apzinos, ka ārsts ir tikai instruments Dieva rokās, bet varbūt vienreiz ir vērts aiziet arī pie cita ārsta pamēģināt. Svārstiņš man to apstiprina un tad es internetā atrodu kādas 4 zobārstniecības un ar svārstiņa palīdzību precizēju uz kuru tieši man iet.
Elvita Rudzāte atbild: Iesaku Kristam izlasīt Vīlmas Lūles grāmatas, lasot pēc kārtas tā kā tās ir iznākušas. Pie tam iesaku Vīlmas Lūles grāmatas izlasīt vairākas reizes, respektīvi, kad pēdējā grāmata ir izlasīta, tad sākt lasīt pirmo grāmatu utt., jo katru reizi lasot tiks uztverta jauna informācija.
Ja Krists nav izlasījis visas manas “Piedošanas mācības” grāmatas, tad arī tās iesaku izlasīt, pie tam manas grāmatas var lasīt pirms Vīlmas Lūles grāmatām, tad būs vieglāk uztvert Vīlmas Lūles grāmatās rakstīto.
Attiecībā par zobārstu, protams, ka vajag pamēģināt citu zobārstu, jo arī zobārstiem prasmes ir ļoti atšķirīgas. Es gan ieteiktu Kristam vairāk mēģināt ieklausīties savā sirdī nevis svārstiņā, jo izvēli tomēr nevajadzētu atstāt svārstiņa ziņā, kā arī svarīgi attīstīt jūtziņu, bet to var attīstīt tikai mēģinot sajust, kādu izvēli vajadzētu veikt. Tas nekas, ka tiks pieļautas kļūdas. Svarīgi ir mēģināt saprast, kāpēc kļūdījies?
Justīne jautā: Bet vai Lielo Skolotāju mācība nemāca, ka runāt sliktu par cilvēkiem ir slikti? Jūs sakāt, ka sievietes, kuras veikušas šādas manipulācijas, ir palikušas neglītas. Šāda aprunāšana, manuprāt, ir pretēji tam, ko saka Mācība. Šis nav pārmetums, vienkārši jautājums. Es uzskatu, ka mums nav tiesības komentētu citu ķermeņus, katrs var darīt, ko ar to grib un pats uzņemas atbildību.
Elvita Rudzāte atbild: Lielo Skolotāju dotajā Mācībā patiešām ir mācīts, ka nedrīkst runāt sliktu par cilvēkiem un tos aprunāt. Tomēr ir atšķirība starp aprunāšanu un dzīves skaidrošanu. Ja es savā atbildē būtu nokritizējusi kāda cilvēka izskatu neko nepaskaidrojot, tad manai sniegtajai informācijai nebūtu nekādas vērtības. Tad tā patiešām būtu aprunāšana. Bet tā kā es skaidroju, kā spogulis ir izmainījis cilvēku domāšanu un kā pateicoties spogulim cilvēki ir sākuši neapzināti kalpot tumsas spēkiem, pievēršot uzmanību mākslīgajam skaistumam kā piemēram un norādot, ka viss ir relatīvi, jo ir vīrieši, kam patīk tāds skaistums, tad manis sniegtajai informācijai ir vērtība, kas savukārt nozīmē, ka tā nav aprunāšana.
Citiem vārdiem sakot, aprunāšana ir tajā gadījumā, kad sniegtā informācija nevienam nesniedz nekādu labumu.
Katram cilvēkam patiešām ir tiesības izdarīt izvēles un par tām uzņemties atbildību, bet arī mums ir jāuzņemas atbildība, ja mēs vienaldzīgi noskatāmies, kā jaunas un skaistas sievietes sakropļo savu izskatu, domājot, ka izdara sev labu, jo nav neviens šīm sievietēm pateicis, ka mākslīgais skaistums nespēj pārspēt dabisko skaistumu un cik svarīgi ir iemīlēt savu ķermeni tādu kāds tas ir.