Garīgā prakse: “Alerģijas atbrīvošana ar domu spēku” 07.04.2013
Mūsu apziņa pastāvīgi ietekmē ķermeni. Ņemot talkā vizualizāciju, varam apziņai norādīt virzienu, kādā doties. Lai vizualizāciju izmantotu dziedinošos nolūkos, ir jāiztēlojas atveseļošanās norise ķermenī. Koncentrēšanās uz slimības skarto ķermeņa daļu aktivizē gan šo daļu, gan smadzeņu daļu, kas par to atbild. Saskaņā ar iztēloto mainās smadzeņu kartes, smadzenēs un ķermenī tiek atbrīvotas ķīmiskas vielas, gēni tiek ieslēgti un izslēgti, bet cilmes šūnas tiek instruētas, kāda tipa šūnās pārvērsties. Lai vizualizācija sniegtu dziedinošo efektu, ar to ir jānodarbojas regulāri un vizualizācijas ainiņas jāatkārto vairākkārtīgi. Kopumā vizulaizācijai dienā nevajadzētu pārsniegt 30 minūtes. Ja vizualizējiet ne ilgāk kā pāris minūšu no vietas, tad dariet to biežāk. Iesākumā vizualizējiet tikai reizi dienā aptuveni vienu minūti, vēlāk – divas reizes pa vienai minūtei un pakāpeniski palieliniet seansu skaitu un garumu, līdz sasniedzat sev vēlamo režīmu. Ja vizualizācija sagādā grūtības, pamēģiniet dziedinošo ainu uzzīmēt vai uzgleznot. Ja zīmēšana jums nepadodas, sameklējiet attēlus, veidojiet no tiem kolāžu. Tad aplūkojiet savu mākslas darbu vismaz trīs reizes dienā un iztēlojieties vai sakiet sev, ka tajā attēlotais notiek jūsu ķermenī. Esiet pacietīgs! Nesāciet raizēties, ja neizdziedināties dienas vai divu laikā. Reizēm šim darbam nepieciešami ir mēneši, gads un vairāk. Mainiet dzīvesveidu! Pārskatiet savu ēdienkarti, paradumus un dzīvesstilu. Konsultējieties ar savu ķermeni! Jautājiet viņam, kas viņam nepieciešams, lai izveseļotos? Laidieties uzvaras dejā, ticot, ka vizualizācija jums palīdzēs.
Vizualizācija: “Iedomājieties, ka jūsu imūno sistēmu apdzīvo simtiem mazu šūniņu. Varat pat iztēloties tās kā mazus cilvēciņus. Pavērojiet, cik saasināti un jutīgi tie reaģē uz katru mazāko kustību. Pieejiet tiem klāt un noskatieties, kā, jūs ieraudzījuši, viņi salecas. Nomieriniet tos, sakot: “Tas esmu tikai es, nav nekāda pamata satraukumam. Atslābstiet un dariet tikai to, kas jums jādara, lai es būtu vesels. Atlikušo laiku varat būt brīvi.”
Tad noklausieties, kā galvenais cilvēciņš uzsauc pārējiem: “Tas ir tikai (jūsu vārds) – nav iemesla satraukties.” Noraugieties, kā pēc šī paziņojuma visi uzgavilē un sāk spēlēt tenisu (vai jebkuru citu jums tīkamu spēli). Tad atsveicinoties apkampiet vadoni un dodieties projām.”
Autors: Deivids R. Hamiltons “Domā vesels! Apziņas dziedinošais spēks”.