Ar nosaukumu “Gudrības Vārds” tiek izdotas grāmatas, kas satur jaunu filozofiski ētisku Mācību. Tās pamatlicēja ir Tatjana Mikušina, kas, strādājot pēc īpašas meditācijas metodes, ir saņēmusi šo Mācību kā vēstījumus vai sarunas no cilvēces Skolotājiem, kuri mīt augstākajās ēteriskajās oktāvās. Laikā no 2005. gada līdz 2016. gadam viņa ir pieņēmusi vairāk nekā 470 vēstījumus.
Mācība sniedz izpratni, kas cilvēka dzīvē ir svarīgākais, kas ir Dievs, kā atrast ceļu pie Dieva, sniedz zināšanas par kosmiskajiem cikliem un par galvenajiem Visuma likumiem: Tikumisko likumu, Karmas likumu, Reinkarnācijas likumu.
Mācība sniedz zināšanas par visām cilvēku dzīves jomām un par to, kā cilvēku apziņa rod atspoguļojumu fiziskajā realitātē. Gudrības Skolotāji devuši daudzus praktiskus padomus, kā atgriezties uz ceļa pie Dieva, kā paaugstināt savu apziņu un tuvoties Dievam, jo tikai tā var panākt, ka mainās visa dzīve un apstākļi fiziskajā pasaulē. Tikai tā var sasniegt laimi, kas ir cilvēka apziņas stāvoklis un atkarīga no katra cilvēka paša.
Tatjana Martiņenko savā rakstā “Jauna filozofiski ētiska Mācība – ceļš uz Jauno pasauli” raksta:
“Stūrakmens, kas ir visas Mācības pamatā, ir Labā un Ļaunā tēma. Līdz ar tās izpratni iejūtīgam lasītājam rodas nojausma par Mācības avota dziļumu un lielo upuri, ko nesušas augstās Garīgās Būtnes, lai cilvēce varētu turpināt savu evolūciju. Grāmata “Labais un ļaunais. Pārdomas, Helēnas Blavatskas “Slepeno Doktrīnu” lasot” [1] bija pirmā, ar kuru Gudrības Valdoņi sāka dot savu Mācību ar Tatjanas Mikušinas starpniecību. Tā tika uzrakstīta kā atklājums, kas nāca pēc H. Blavatskas darba “Slepenā Doktrīna” izlasīšanas, un sniedza jaunu skatījumu uz eņģeļu krišanas un cilvēces krišanas tēmu. Tikai pēc laika kļuva saprotams, ka zināšanas, ko Valdoņi kā atklājumu snieguši šajā grāmatā, ir pamats, fundaments, uz kura balstās Viņu vēlāk dotā Mācība. Šīs tēmas izpratne nosaka visas pārējās Mācības izpratni. Pēc vairākiem gadiem Tatjana Mikušina publicēja otru grāmatu “Labais un Ļaunais. Gudrības Valdoņu vēstījumi” [2], kas satur Gudrības Valdoņu vēstījumus, kuri vienkāršākā formā atklāj un papildina pirmajā grāmatā sniegtās zināšanas.”
Gudrības Valdoņu Mācībā ir 26 galvenās tēzes – tikpat, cik skriemeļu cilvēka mugurkaulā. Šīs tēzes T. Mikušina ir sakārtojusi citātu formā no Vēstījumiem, un tās izklāstītas grāmatā “Senās Mācības būtība”[3] no sērijas “Valdoņu vēstījumi”.
Skolotāju Gudrības dārgumu krājums, ko viņi ir devuši ar saviem vēstījumiem, ir sakopots grāmatās “Gudrības Vārds” (oriģinālizdevumā – «Слово Мудрости») tādā hronoloģiskā secībā, kādā tie tika doti Tatjanai Mikušinai. Vērīgs lasītājs tajos atradīs Gudrības pērles, no kurām virknējas dzīves Mācības rota. Brīnumainā kārtā vēstījumi satur informāciju dažādas pakāpes apziņām. Ja jūs izlasīsiet vēstījumu un pēc kāda laika atkal to pārlasīsiet, tad ar izbrīnu atradīsiet tajā patiesības, ko agrāk nepamanījāt. Jums pat var šķist, ka jūs šo vēstījumu lasāt pirmo reizi un Dievišķā Gudrība jums atklājas no pavisam citas puses. Tāpēc ir ieteicams vēl un vēl reizi pārlasīt vēstījumus pēc kāda laika.
Sirdsapziņas skola aicina pirmsskolas izglītības iestāžu vadītājus piedalīties pedagogu profesionālās kompetences pilnveides programmā “PIRMSSKOLAS VADĪTĀJU STRATĒĢISKĀS DOMĀŠANAS ATTĪSTĪBA” attālināti, 29.01.2025 Programmas mērķis: Attīstīt pirmsskolas izglītības iestāžu (PII) vadītāju stratēģiskās domāšanas kompetenci. Mērķa grupa: PII vadītāji un to vietnieki. Lasīt vairāk …
Sirdsapziņas skola aicina pirmsskolas izglītības iestāžu personālu piedalīties pedagogu profesionālās kompetences pilnveides programmā “CILVĒCISKĀS VĒRTĪBAS PIRMSSKOLĀ” attālināti Programmas mērķis: Attīstīt pirmsskolas izglītības iestāžu (PII) personāla kompetences cilvēciskajās vērtībās un cilvēciskajās īpašībās. Mērķa grupa: PII personāls. Programmas saturs: Vispārcilvēciskās Lasīt vairāk …