Jautājums: Sveiki visiem šajā skaistajā laikā, kad uzsnidzis sniegs! Lai mums visiem laba veselība!
Mani jautājumi:
1. Runājos ar kādu gaišreģi. Viņa man teica, ka ar mani manipulē tumsas spēki (t.i. dažreiz nāk prātā domas, kuras nemaz negribu domāt). Kā atbrīvoties no tumsas spēkiem? Kādas lūgšanas skaitīt? Jau kādu laiku kā savu dzīves filosofiju izmantoju piedošanu.
2. Kāpēc es staigāju miega laikā (izeju pat uz ielas, kārtoju mantas istabā)?
Elvita Rudzāte atbild: Atbildēšu tā kā uzdoti jautājumi:
1. Sliktas domas ir mūsu skolotāji. Ja tās nāk, tas nozīmē, ka dzīvē kaut kas nav saprasts un gars ir gatavs izprast neapgūto mācību.
Piemēram, ja sievietei nāk prātā doma, ka kaut kas slikts var notikt ar viņas tuviniekiem, tad ieteicams padomāt par divām mācībām – mīlestības un pieķeršanās mācībām. Var gadīties, ka sliktā doma signalizē, ka tuviniekiem pietrūkst mīlestība vai otrādi, ka viņa ar savu pieķeršanos tuviniekus smacē nost.
Tumsas spēki var manipulēt tikai ar to cilvēku, kas ir tālu no Dieva. Cilvēks, kas atgriežas ticībā pie Dieva, tiek pasargāts no tumsas spēku manipulācijas jeb viņš kādā brīdī pats saprot kas un kādā veidā ar viņu manipulē.
Piemēram, iespējams gaišreģe, kas teica, ka ar cilvēku manipulē tumsas spēki, patiesībā pati pārstāv tumsas spēkus un pieminot tumsas spēkus mēģināja manipulēt ar savu klientu, panākot tā uzticamību.
Cilvēks, kas atgriežas ticībā pie Dieva, ļoti labi zina ar kādiem tumsas spēku kārdinājumiem viņam būs jāsastopas un spēj tos pamanīt brīdī, kad pienācis laiks nokārtot dzīves testus un eksāmenus.
Kā atbrīvoties no tumsas spēkiem? Tikai atgriežoties ticībā pie Dieva. Jo tuvāk Dievam, jo mazāku kaitējumu spēj nodarīt tumsas spēki.
2. Lunātisms jeb mēnesserdzība ir īpatnējs apziņas traucējums, kam raksturīga sarežģīta automātiska darbība miegā, kad cilvēks miegā apģērbjas, kaut ko dara, staigā, pats to nejūt un no rīta neatceras.
Garīgajā skatījumā lunātisms nozīmē, ka ir problēmas smalkajos ķermeņos, konkrēti emocionālajā jeb astrālajā ķermenī. Kad cilvēks guļ, cilvēka Gars un Dvēsele atdalās no fiziskā ķermeņa un dodas uz Smalko plānu cauri dažādiem Smalkā plāna līmeņiem atkarībā no cilvēka garīgā attīstības līmeņa. Mēness ir saistīts ar emocijām, tāpēc pilnmēness laikā cilvēki ir vairāk emocionāli nekā citā laikā. Emocionālajā ķermenī uzkrājas jūtas. Parasti miegā cilvēks aizmirst visus savus aizvainojumus, parādus, nelaimes un priekus. Viņš ir brīvs no ikdienas un problēmām. Pamostoties viņš atkal atgriežas ikdienas dzīvē. Lunātisma gadījumā emocionālais ķermenis neatbrīvojas jeb jūtas neizslēdzas. Viņš arī miegā nav brīvs no saviem pārdzīvojumiem. Faktiski tas nozīmē, ka fiziskajā plānā paliek gan fiziskais ķermenis, gan astrālais ķermenis, bet pārējie smalkie ķermeņi (ēteriskais, mentālais u.c.) aizlido projām. Emocionālā ķermeņa pārdzīvojumi naktī liek cilvēkam rīkoties, bet tā kā ēteriskais ķermenis (atmiņas) un mentālais ķermenis (domas) ir aizlidojuši, tad cilvēka rīcība nav apzināta un viņš to neatceras.
Medicīniski problēmas ir smadzeņu puslodēs – cilvēkā nav iekšējā līdzsvara starp smadzeņu puslodēm. Kas rada šīs problēmas? Tie ir pārdzīvojumi – bailes un vainas izjūta, kas uzglabājas zemapziņā, un cilvēks tās nevar atbrīvot. Nomoda stāvoklī cilvēks šīs bailes un vainas izjūtu neapzinās. Tie var būt arī citi stresi, piemēram, lepnums un kauns. Katrā gadījumā tie ir pārdzīvojumi, kurus cilvēks glabā savā zemapziņā, bet apzinātā stāvoklī viņam ir izdevies sev iestāstīt vai kādā citādā veidā par šiem pārdzīvojumiem nedomāt.