Kā cilvēks uzņem uz sevis negatīvu karmu? 02.02.2022
Karma ir enerģija. Negatīva karma ir negatīva enerģija, kura uzkrājas cilvēka aurā jeb dvēselē. Negatīva karma rodas no cilvēka izdarītām izvēlēm, kuras ir pretrunā ar Dievišķajiem likumiem un mācībām.
Sabiedrībā ir maz cilvēku, kas pārzina Dievišķos likumus un mācības, tāpēc varbūtība izdarīt izvēli, kas ir pretrunā Dievišķajiem likumiem un mācībām, ir liela. Cilvēku no nepareizas izvēles izdarīšanas var pasargāt zināšanas vai Sirdsapziņa vai spēcīga jūtziņa. Tiem cilvēkiem, kuriem nav zināšanas par Dievišķajiem likumiem, tikai Sirdsapziņa spēj atturēt no kļūdas pieļaušanas. Bet ne visi cilvēki dzird savu Sirdsapziņu, tāpēc izvēles izdara vairāk balstoties uz prātu.
Situācija var būt ļoti sarežģīta un ne vienmēr tas, kas cilvēkam šķiet pareizi, arī Dieva acīs ir pareizi, un otrādi, tas kas cilvēkam šķiet nepareizi, Dieva acīs var būt pareizi. Tāpēc nodzīvot dzīvi bez kļūdām nav iespējams.
Katrai pieļautai kļūdai ir sekas. Jo smagākas sekas, jo cilvēks lielāku negatīvo enerģiju jeb karmu uzņem savā aurā. Uzņemtā negatīvā enerģija ir jāatstrādā un tas notiek pievelkot sev cilvēkus, kas sāpina un iekļūstot negatīvās dzīves situācijās.
Ja cilvēks no sliktā mācās, tad viņš ne tikai caur ciešanām atstrādā slikto karmu, bet arī aug garā jeb paplašina apziņas līmeni. Ja cilvēks vaino citus savās problēmās, tad negatīvā enerģija viņa aurā saglabājas jeb citiem vārdiem sakot, tā netiek atstrādāta. Ja cilvēks ar pazemību pieņem negatīvo dzīves situāciju un cenšas ieraudzīt cēloņu-seku sakarību, t.i., ar kādu rīcību pagātnē es varēju piesaistīt esošo situāciju tagadnē, tad viņš vieglāk pārvar grūto dzīves situāciju jeb atstrādā karmu maigākā formā. Tāpēc tik svarīgi nevainot citus savās nelaimēs, bet meklēt sevī cēloni radušajai problēmai.
Piemēram, mūsdienās daudzi cilvēki nezina, kāpēc nevajadzētu uzsākt intīmas attiecības pirms kāzām un kāpēc nevajag krāpt savu partneri, jo nezina, kas notiek intīmās dzīves laikā. Visu intīmo attiecību laikā notiek partnera karmas uzņemšanās jeb savstarpējās enerģijas apmaiņa. Atcerieties, ka pirms kāzām mācītājs uzdod jautājumu – vai esi ar mieru būt kopā ar partneri priekos un bēdās? Vairums cilvēku neapzinās, ka šie vārdi patiesībā nozīmē – vai esi ar mieru atstrādāt ne tikai savu karmu, bet arī partnera karmu?
Ja tev ar partneri ir bijušas intīmas attiecības, tad karma ir jāatstrādā neatkarīgi no tā vai paliec vai nepaliec kopā ar partneri. Ne velti visas reliģijas aizliedz veidot intīmas attiecības pirms kāzām. Diemžēl reliģijas neskaidro, kāpēc to nedrīkst darīt pietiekami izsmeļoši un tieši tāpēc vairums sabiedrības šo noteikumu pārkāpj, jo nezina, ka intīmo attiecību laikā tiek uzņemta partnera karma. Tagad padomājiet, kāda ir cilvēka karma, kam ir bijušas attiecības ar vairākiem partneriem? Cilvēks var būt piedzimis veiksmīgs ar labu karmu, bet viņam dzīvē ir jāpiedzīvo neveiksmes, jo viņš ir uzņēmies karmu no sava partnera/iem. Tāpat tas attiecas uz ģenētiskām slimībām – cilvēka dzimtā nav bijušas ģenētiskas slimības, bet te negaidīti piedzimst bērns ar ģenētisku slimību, jo sieviete savā aurā ir uzņēmusi šo slimību no partnera, kas bijis pirms vīra.
Vairums cilvēku nezina, cik milzīga atbildība ir intīmas attiecības, jo to laikā ne tikai notiek savstarpēja enerģijas apmaiņa, bet arī tiek tērēta radošā enerģija. Tāpēc ļoti radošiem cilvēkiem ir spēcīga seksuālā enerģija, kuru tērējot nepareizā veidā, viņi uzņemas uz sevis negatīvu karmu un neīsteno savu radošo potenciālu tādā veidā kā varētu, t.i., viņi varētu radīt kaut ko unikālu, kas pārdzīvotu laiku un par ko priecātos vairākas paaudzes pēc viņu nāves. Jo spēcīgāka radošā enerģija, jo lielākas iespējas radīt unikālu brīnumu.
Karmas likums patiešām nosaka, ka bērniem un mazbērniem ir jāizpērk savu senču grēki līdz trešajai paaudzei un smagu kļūdu gadījumā pat līdz septītajai paaudzei. Tagad padomājiet, kāpēc šāds punkts Karmas likumā? Tāpēc, lai cilvēki būtu atbildīgāki. Ja cilvēks domā, ka viņa izvēles skar tikai viņu pašu, tad viņš ir mazāk atbildīgs. Tiklīdz viņa izvēles skar viņa bērnus un mazbērnus, tā viņš jau sāk izturēties pret savām izvēlēm atbildīgāk.
Piemēram, kad cilvēks ir nodevis kādu cilvēku, viņš to neuztver kā lielu kļūdu un atrod tai pat savu attaisnojumu. Kad viņš pats sastopas ar nodevību, jo kāds viņu ir nodevis, tad viņam sāp un viņš sāk par to aizdomāties. Bet kad nodod viņa bērnu vai mazbērnu, tad viņam sāp tik ļoti, ka viņš saprot uz visiem laikiem, ka nedrīkst nodot, lai kādi būtu ārējie apstākļi.
Bērns izvēlas vecākus, ņemot vērā savu uzkrāto karmu no iepriekšējām dzīvēm un mācības, kuras nepieciešams apgūt šajā dzīvē. Tāpēc nekad nevainojiet savus vecākus par viņu pieļautajām kļūdām, kas ietekmējušas jūsu dzīvi, jo bērns nāk iemiesojumā, lai vērstu vecāku slikto uz labo jeb bērns mācās no vecāku kļūdām, turpmāk tās neatkārto, tādējādi dzēš savu un dzimtas karmu.
Tātad negatīvo karmu mēs uzņemamies ar kļūdainām izvēlēm, jo visa dzīve un katra diena sastāv no daudzām izvēlēm, kas ietekmē mūsu likteni. Neviens cits kā tikai mēs paši esam atbildīgi par savu likteni. Ja mēs neredzam slikto seku cēloni šajā dzīvē, tad tas nenozīmē, ka cēloņa nav. Ir gadījumi, kad cēlonis jāmeklē iepriekšējo dzīvju laikā, bet pārsvarā Dievs dod mums iespēju ieraudzīt cēloni jau šajā dzīvē, jo mums nav informācijas par iepriekšējām dzīvēm un Dievs neļauj ielūkoties iepriekšējās dzīvēs bez Viņa atļaujas. Cēloni cilvēki neredz, jo nav pietiekamu zināšanu par Dievišķajiem likumiem un mācībām, bet tiklīdz cilvēks sāk apgūt Dievišķo zinātni, tā arvien labāk viņš izprot, kāpēc ar viņu notiek tas, kas notiek un arvien labāk izprot, ka dzīve patiešām ir taisnīga.
Autore: Elvita Rudzāte