Kā cilvēks var patiesi saprast, ka ir piedevis un mācību stunda apgūta? 16.02.2019
Evita jautā: Pateicībā par Jūsu darbu, esat ļoti daudzos jautājumos palīdzējusi cilvēkiem atrast ceļa Dievišķo virzību! Pie unikālas izdevības, sakiet kāpēc Dievs ir devis māsas un brāļus, kāda ir viņu loma dzīvē un kas notiek ja cilvēkam neizdodas izveidot labi saikni ar tiem?? Jūs sakiet, ka viss jāpiedod, bet vai tas nozīmē, ka tad mūsu attiecības ir labas? Vai arī tas nozīmē, ka savā sirdī es piedodu un atlaižu, bet attiecības tomēr ir neitrālas vai pat īpaši nemainās!? Ja tu otram cilvēkam piedod, vai tas nozīmē, ka katru reizi viņam piekāpsies un glaudīsi pa spalvai, ja reiz strīdēties ir bezjēdzīgi!? Kā cilvēks var patiesi saprast, ka ir piedevis un mācību stunda apgūta, vai tie cilvēki tā kā izzūd un nav vairs domstarpību? Vai arī esmu apguvis mācību, ja mani tas nedusmo, kaut arī nekas cits apkārt nemainās?!
Elvita Rudzāte atbild: Ar brāļu un māsu gariem cilvēka gars ir ticies ļoti daudzas reizes jau iepriekšējo dzīvju laikā. Gari ir tuvi, tāpēc arī iemiesojas vienā ģimenē. Sliktas attiecības starp tuviniekiem veidojas tajos gadījumos, kad kādā no iepriekšējām dzīvēm savstarpējās attiecībās ir bijušas kādas problēmas, piemēram, iepriekšējā dzīvē abi gari ir bijuši partneri un attiecības ir šķirtas, sāpinot partneri. Šajā dzīvē abi gari izvēlas piedzimt vienā ģimenē, lai nebūtu iespējas aizbēgt brīdī, kad ir problēmas.
Piedots ir tad, kad pāridarījums vairs neatgādina par sevi jeb citiem vārdiem sakot, nenāk atmiņā. Attiecībās nav galvenais komunikācija, bet gan savstarpējā enerģija. Piedošana neitralizē slikto enerģiju. Tāpēc var būt tā, ka attiecības ir neitrālas, īpaša komunikācija nenotiek, bet tanī pašā laikā arī sāpināšana nenotiek. Ja viena puse ir piedevusi, tad arī otra puse atmaigst, jo spriedze starp partneriem ir noņemta.
Piedošana nav piekāpšanās jeb spalvas glaudīšana. Piedošana atbrīvo negatīvo enerģiju, t.i., tu piedod pāridarījumus. Piekāpšanās ir dzīves gudrība, jo gudrākais vienmēr piekāpjas, ja tas palīdz harmonizēt attiecības.
Cilvēks ir apguvis mācību, ja negatīvais kairinājums (stress, negatīva situācija, negatīvas emocijas) ir pazudis.