Kāpēc nav vēlams uzsākt dzimumattiecības pirms kāzām? 11.05.2020
Mūsdienās reti ir partneri, kam pirmā dzimumattiecību pieredze ir pēc kāzām. Kaut arī visas reliģijas aicina atturēties no dzimumattiecībām līdz kāzām, tomēr realitāte ir tāda, ka jaunieši nesaprot, kāpēc vajadzīga šāda atturība un reliģijas to pietiekami labi neizskaidro.
Cilvēki nezina, ka cilvēks ir enerģiju kopums, kas dzimumattiecību laikā savienojas ar cita cilvēka enerģiju kopumu. Dzimumattiecību laikā abu cilvēku enerģijas saplūst kopā, veidojot vienu veselumu.
Cilvēka enerģija ir dažāda. Tā satur visus uzkrājumus no iepriekšējām dzīvēm jeb citiem vārdiem sakot, katram cilvēkam ir sava labā karma, kas radusies no labajiem darbiem, kas paveikti šajā un iepriekšējās dzīvēs un sava sliktā karma, kas iegūta pieļaujot kļūdas šajā un iepriekšējās dzīvēs. Dzimumakta laikā starp partneriem notiek savstarpēja enerģijas apmaiņa – partneri uzņem viens no otra enerģiju, gan labo, gan slikto un tā saglabājas partnera aurā jeb smalkajos ķermeņos neatkarīgi no tā vai partneri izveido ģimeni vai nē. Negatīvā enerģija ir sliktā karma, kas ir jāatstrādā jebkurā gadījumā, no tās nav iespējams izbēgt. Nav svarīgi vai esi pats šo enerģiju radījis vai uzņēmis no sava partnera, tev tā būs jāatstrādā, kas nozīmē, ka tev būs jāpiedzīvo dzīves grūtības, no kurām tu nevarēsi izvairīties un tās tevī var radīt ciešanas.
Ikvienam cilvēkam pirms viņš nāk iemiesojumā ir noteikts mācību skaits, kas ir jāapgūst dzīves laikā, lai augtu garā, bet cilvēkiem, kuriem ir partnerattiecības, ir jāapgūst vairāk mācības, jo viņa mācības summējas ar partneru mācībām. Simboliski tas ir līdzīgi, kad skolēns vienā gadā vēlas apgūt divu klašu mācību vielu un jūs piekritīsiet, ka tas patiešām nav viegls uzdevums, bet tas nav arī neizpildāms uzdevums, ja skolnieks ir centīgs. Bet ja partnerattiecības ir ar vairāk kā vienu partneri, cik tad mācību priekšmeti ir jāapgūst viena mācību gada laikā? Kā jūtas skolnieks, kad nespēj apgūt vielu, lai kā cenšas? Ļoti slikti. Tieši šādu likteni izvēlas cilvēki, kas bezatbildīgi veido partnerattiecības un vēl smagākam liktenim sevi pakļauj tie, kas bauda tikai seksu, mainot partnerus “kā zeķes”, bet pavisam dramatiska enerģētika veidojas tiem cilvēkiem, kas ļaujas grupveida seksam un visādām seksuālām perversijām.
Ne velti laulības ceremonijas laikā tiek uzdots jautājums: “Vai tu esi gatavs būt kopā ar partneri priekos un bēdās?” Patiesībā šos vārdus vajadzētu pārformulēt saprotamāk: “Vai tu esi gatavs atstrādāt arī partnera karmu?” Kad starp partneriem ir mīlestība, tad partneri ir gatavi atstrādāt ne tikai savu karmu, bet arī partnera karmu. Taču visiem ir zināms, ka mūsdienās daudz ģimenes tiek šķirtas, jo partneri nespēj atrisināt ģimenes problēmas. Patiesībā galvenais ar ko partneri netiek galā, tās ir dzīves grūtības. Ja viņi zinātu, ka dzīves grūtības viņiem varētu būt daudz mazāk, ja viņi atbildīgi būtu attiekušies pret partnerattiecībām, tad viņi nebūtu ļāvušies baudām, bet atbildīgi izturētos pret ģimenes veidošanu.
Mūsdienās skolā bērniem māca kā izsargāties no apaugļošanās dzimumakta laikā, bet nepaskaidro, kāpēc vispār nevajadzētu uzsākt intīmas attiecības pirms ģimenes dibināšanas, bet pats galvenais neizskaidro, kas ir mīlestība, pieķeršanās un baudas. Tāda situācija ir izveidojusies tikai tāpēc, ka pieaugušie paši nezina, kas ir seksuālā enerģija un kādam nolūkam tā cilvēkiem ir dota. Maz ir cilvēku, kas zina, ka seksuālā enerģija ir radošā enerģija, kura dzēšas intīmo attiecību laikā. Tieši tāpēc mākslinieki, kad nodevušies radošam darbam pilnībā, par seksu nedomā. Jā, viņiem Dievs ir dāvājis vairāk seksuālo enerģiju nekā citiem cilvēkiem, jo viņu uzdevums ir radīt skaisto, bet cik daudzi mākslinieki šo Dieva dāvanu vienkārši iznieko, nododoties baudām?
Tas pats attiecas uz biznesa cilvēkiem, kas rada jaunus biznesus. Viņiem Dievs ir dāvājis daudz radošās enerģijas, bet bieži viņi šo enerģiju notērē absolūti nelietderīgi un tad pienāk brīdis, kad viņi atzīst – vairāk ideju nav un pērk idejas pa naudu no citiem cilvēkiem.
Ja jaunieši zinātu kādu atbildību viņi uzņemas baudu laikā, tad viņi neļautos baudām tik bezatbildīgi kā tas notiek mūsdienās. Ja pieaugušie zinātu, ka arī viņi savu enerģētiku sabojā vieglprātīgi mainot partnerus un ka šī enerģētika nekur nepazūd, kā arī to, ka šī dzīve nav pirmā un pēdējā, tad arī pieaugušie padomātu pirms ļautos baudām.
Tāpēc atbilde uz jautājumu – kāpēc nav vēlams uzsākt dzimumattiecības pirms kāzām – lai tev dzīvē nebūtu jāpiedzīvo pārmēru lielas dzīves grūtības ar kurām tu vari netikt galā, kas savukārt tevī var radīt ciešanas.
Autore: Elvita Rudzāte