Sandra jautā: Vēlos atšķetināt vienu mīklu, kura mani nomāc un sāk biedēt. Mana ome bija vienmēr pret draudzenēm, viņai draudzeņu nebija, tieši to viņa skaidroja manai mammai, ka draudzenēm nav jēgas. Līdz ar to ne mammai, ne māsai tādu draudzeņu nav. Man ar īsti ar draugiem neiet. Cilvēki izvairās no mana kontakta, nevēlas satikties. Labi, to visu es pieņemu. Bet mana meita arī tiek atstumta. Jau 2.reizi nedēļas laikā, abas reizes, kad bijām
parkā, bērni viņu nepieņem. Un man sāp sirds. Kādēļ tas notiek? Vai tā ir kāda karma?
Elvita Rudzāte atbild: Dievišķais likums māca – līdzīgs piesaista līdzīgu. Kāds esi pats, tādus cilvēkus sev piesaisti.
Parasti cilvēki vēlas draudzēties ar cilvēkiem, no kuriem jūt plūstam mīlestības enerģiju, bet atgrūž cilvēkus, no kuriem plūst negatīvā enerģija. Tāpēc iesaku Sandrai padomāt kāda enerģija plūst no viņas, kas savukārt rada ietekmi uz viņas meitu.
Iespējams, ka no Sandras un viņas meitas plūst mīlestība, un viņu atgrūž karmas dēļ, t.i., iepriekšējās dzīvēs Sandras gars, kā arī viņas bērna gars, ir noraidoši izturējušies pret citiem cilvēkiem, un šajā dzīvē saņem atpakaļ karmisko parādu. Varbūt Sandra jau šajā dzīvē ir pret kādu cilvēku izturējusies noraidoši un tāpēc cieš viņas meita. Karmas likums māca – par mazām kļūdām ciešam mēs paši; par lielām kļūdām cieš mūsu bērni; bet par ļoti lielām kļūdām cieš mūsu mazbērni un karma vēl tiek paņemta līdzi uz nākamo dzīvi.
Situācijas ir ļoti dažādas, dzīves stāsti ir ļoti dažādi, bet vienmēr visās problēmās vispirms jāraugās uz sevi, atceroties, ka dzīvē darbojas Dievišķais Taisnīguma likums – viss, kas ar tevi notiek, ir absolūti taisnīgi; Dievišķais Piedošanas likums – piedošana ir vienīgais atbrīvojošais spēks Visumā; Dievišķais Mīlestības likums – tikai ar mīlestību var atrisināt visas problēmas.
Sokrata tautskola aicina piedalīties Elvitas Rudzātes vadītā atbalsta grupā “Dzīves analīzes un neapgūto mācību stundu noteikšanas prakse”, attālināti ZOOM platformā. Dalībniekiem būs iespēja: Iepazīties ar dažādu dzīves problēmu, tanī skaitā slimību izveidošanās cēloņiem. Veikt dzīves analīzi, Lasīt vairāk …