Kāpēc rodas infarkts garīgajā skatījumā? 05.10.2023
Inese jautā: Nevaru nekur atrast informāciju par to, ja cilvēks ir dabūjis pēkšņi sirds infarktu, ko garīgi tas norāda un nozīmē? Arī Google neatradu informāciju. Dzīvojam kopā 2,5 gadus. Precējušies neesam. Arī konfliktu mūsu kopdzīvē ir bijuši daudz. Dzīvesdraugs ir ļoti stingrs savos garīgos uzskatos, un ir grūti man ar viņu sadzīvot. Jo viņš ļoti uzspiež savu viedokli, kā arī to, ka visu mājās jādara sievietei, vīrietis var šo to piepalīdzēt. Man jau no paša sākuma tas nebija pieņemami, bet ātri iemīlējos un klusēju, un piekritu tādai dzīvei. Divu gadu laikā ļoti kļuvu nogurusi no pienākumiem šajā kopdzīvē. Bet viņa infarkts domāju ir viņam mācība un sods par to, ka viņš ekspluatē savu sievieti, redzot to, cik viņai grūti.
Divas reizes viņam bija tā, ka sāpēja sirds, gribēju saukt ātros, tad pēkšņi pārgāja viņam, un viņš neļāva man zvanīt uz slimnīcu. Trešajā reizē es nebiju viņam klāt, un tad tas notika. Uzzinot, ka viņš ir aizvests uz slimnīcu, biju šokā, šausmīgi raudāju un lūdzos Dievam, lai viņš paliek dzīvs. Tā arī notika! Slava Dievam! Bet, ko tas rāda šim vīrietim? Kas viņam jāsaprot.
Runājot ar ārstiem, kas cīnījās par viņa dzīvību, viņi ļoti brīnās, kā viņš varēja izdzīvot ar tik milzīgām sirds sāpēm! Rādītāji bijuši tik augsti skaitļu ziņā, ka ar tādiem rādītājiem cilvēki parasti nomirst. Viena ārste tā arī pateica viņam, ka tikai Dievs viņu izglāba, neļāva pamest šo pasauli.
Ka tas varēja būt?
Elvita Rudzāte atbild:
Garīgajā skatījumā infarktsrodas no ļoti lielām bailēm izrādīties vainīgam. Ja cilvēks sirds dziļumos nodarbojas ar sevis pašattaisnošanu, ja meklē vainīgos un aplej tos ar žulti, ja bailēs meklē izeju un iztēlē zīmē briesmīgas bildes par nākotni, tas arī noved pie sabrukšanas.
Vainas izjūta tā vai citādi noved pie sirds saslimšanas. Sākumā ir tikai nogurums, vēlēšanās vairāk atpūsties, bet, kā par nelaimi, rodas daudzi nepadarāmi darbi. Pēc tam papildus nogurumam parādās smaguma sajūta krūšu rajonā. Tas samazina darba spējas, bet šāds cilvēks vairs nespēj darīt labo tik daudz, cik gribētos, tāpēc viņš ir neapmierināts ar sevi, jo vairs nespēj kalpot ģimenei un sabiedrībai pilnā apjomā. Nemanāmi pieaug apvainojumi, kas ir cēlonis citu apvainošanai. Spēki turpina samazināties.
Ja pēc pirmā infarkta, kas cilvēkā mēģina atjaunot vēlēšanos dzīvot, viņam pilnīgi zūd šī vēlme, viņu piemeklē jauns infarkts, un cilvēks dodas uz viņsauli, jo viņš tā ir gribējis.
Infarkts var rasties arī no lieliem un pēkšņiem pārdzīvojumiem, jo infarkta un insulta gadījumos, stresi nevis pil kā pilieni, bet līst kā strūkla pa krānu, ātri piepildot trauku (trauks simbolizē cilvēka ķermeni). Tiklīdz stresa pilieni vai stresu strūkla līst pāri trauka malai, tā nāk infarkts vai insults. Tāpēc infarkts un insults var būt arī gados jauniem cilvēkiem, kas pirms tam nav jutuši ne nogurumu, ne citas sliktas pašsajūtas pazīmes.