Karmiskās attiecības 06.12.2017
Vairums cilvēku, kuri ir ap mums mūsu dzīves laikā, ir tie cilvēki, ar kuriem mēs esam pazīstami jau no mūsu pagājušajiem iemiesojumiem. Tiek uzskatīts, ka karmiskās attiecības garantētas tiem pāriem, kas bijuši kopā, bet nav apguvuši savas mācību stundas. Šādas attiecības turpināsies tik ilgi, kamēr paredzētā mācība starp viņiem nebūs apgūta.
Jau pirms liktenīgās tikšanās gaisā virmo kaut kas netverams, kas rada pacilājošu sajūtu. Bieži, satiekot cilvēku pirmo reizi, viņš liekas jau sen pazīstams, jūtama ļoti spēcīga un strauja savstarpēja pievilkšanās, liekas, ka sastapta radniecīga dvēsele. Cilvēkiem rodas spēcīga vēlme vienam pēc otra. Laulības bieži ir sasteigtas, abi partneri ir kā apmāti viens pēc otra. Dažkārt partneriem var būt pilnīgi atšķirīgs sociālais stāvoklis, apkārtējā vide, materiālais stāvoklis, vai arī liela vecuma starpība.
Starp karmiskajiem partneriem var būt pozitīva karmiska saikne – kad viņi ir no jauna satikušies, lai būtu kopā, lai saprastu viens otru no pusvārda, atbalstītu un rūpētos. Partneri viens otru mīl pa īstam, pieņem viens otru tādu, kāds viņš ir, ar visām priekšrocībām un trūkumiem. Tādi partneri ir izgājuši cauri visiem pārbaudījumiem, apguvuši visas mācības, tagad izbaudot katru mirkli, kurš viņiem ir dots.
Tomēr biežāk sastopamas ir attiecības ar negatīvo karmisko saikni, kad attiecības sagādā sāpes, pārdzīvojumus, dusmas, aizkaitinājumu.
Dažkārt satiekas partneri, kur vienam no viņiem ir veselības problēmas, lai attīstītu partneros līdzjūtību un rūpes.
Pie karmiskajām attiecībām pieskaitāma arī savienība ar dzērāju, narkomānu, varmāku. Šāda situācija ģimenē parasti izraisa ciešanas vienam partnerim. Visticamāk šajā dzīvē viņi apmainījušies vietām un tagad viens izjūt to, ko otrs izjuta iepriekšējā dzīvē.
Karma parādās arī tādu pāru attiecībās, kurās nevar būt bērnu. Laulībā savienojas ne tikai divi cilvēki, bet arī divas dzimtas. Šādas attiecības domātas tam, lai partneri pārdomātu personīgās īpašības, kuras viņi nevēlas nodot nākamajam paaudzēm. Ja pārdomas nenotiek, visbiežāk šāda laulība izjūk.
Mīlestība parasti ilgst kādu laika posmu, pēc tam partneri sāk ieverot, ka viņa laulātais draugs vai draudzene neuzvedas tā, kā viņam vajadzētu. Attiecībās problēmas bieži rodas no tā, kad no otra gaida to, ko viņš nedod. Rodas neapmierinātība, sarūgtinājums, agresivitāte, strīdi. Labāk būtu attiecību sākuma posmā noskaidrot, ko katrs no attiecībām vēlas. Partneri var pastāvīgi strīdēties viens ar otru, bet tajā pašā laikā nevar pat iedomāties dzīvi viens bez otra.
Sarežģītas situācijas kopdzīvē ir pārbaudījumi. Augstākie spēki parasti saved kopā tādus cilvēkus, kuriem ir atšķirīgas pasaulīgo vērtību sistēmas. Tieši sievietes parasti pārlieku idealizē laulības dzīvi, piešķir pārāk lielu vērību laulātā gādīgumam, saimnieciskumam, labiekārtotai sadzīvei. Tā kā sievietes to idealizē, vīriešiem cits nekas neatliek kā šīs vērtības graut – vairāk iedzert, pavadīt vairāk laika darbā, kopā ar draugiem, tas ir karmiskais uzdevums, kas to liek darīt. Arī daži vīrieši dara tieši to pašu – cenšas pārāk kontrolēt sievas, bērnu uzvedību, plāno ģimenes materiālo labklājību utt. Šajos gadījumos sievietes šķiežas ar naudu, nekārto māju utt. Tādējādi abi partneri audzina viens otru. Viņi to nesaprot, tāpēc apvainojas viens uz otru un pārmet, ka partneris ir sabojājis viņu dzīvi, turpina attiekties pret viņu negatīvi, reizēm radot jaunu karmu. Partneri bieži šķiras, neatrisinātās attiecības pāriet uz nākamo dzīvi un atkal šī pati mācību stunda var atkārtoties.
Labāk ir izmainīt sevi un savu attieksmi pret otru cilvēku, piedot viņam un pieņemt viņu tādu, kāds viņš ir, jo izmainīt var tikai sevi, ne otru, un pabeigt karmiskās attiecības jau šajā dzīvē. Kad piedošana ir notikusi, attieksme ir mainījusies, otrs cilvēks to sajūt, viņš arī mainās. Iespējams, ka šādā gadījumā attiecības noregulējas un pāriet vēlme šķirties.
Ļoti svarīgi saprast, ka piedošanai un attieksmes maiņai jābūt patiesai, nekāda ārējā, virspusējā uzvedības un attieksmes maiņa nepalīdzēs. Var būt laipns, neizpaust savu negatīvo attieksmi, slēpt savas jūtas, bet cilvēka iekšējā enerģija jau nemainās. Cilvēki reaģē tieši uz iekšējo enerģiju un, ja, tā nemainās, tad izmaiņas attiecībās gaidīt ir veltīgi.
Protams, tam visam ir vajadzīgs apzināts darbs ar sevi, sevis izmainīšanu. Svarīgi ir strādāt ar pieņemšanu. Mums vienmēr gribas, lai citi domā līdzīgi mums. Taču katrs cilvēks nācis iemiesojumā ar saviem uzdevumiem, viedokļiem, tāpēc mēs nevaram uzspiest savu gribu. Viss, ko mēs varam, ir dot partnerim savu mīlestību, cerot, ka viņš to sajutīs un izdarīs pareizo izvēli. Ja kopdzīve ir neiespējama, tad svarīgi ir atlaist cilvēku no savas dzīves zinot, ka tu esi izdarījis visu, ko varēji.
Autors: Domātājs