Kaulu traumas un slimības 20.09.2014
Fragments no topošās Elvitas Rudzātes grāmatas “Ķermeņa filosofija” sērijā “Piedošanas mācība”.
Visas traumas bez izņēmuma, ieskaitot auto avārijās iegūtās, rodas dusmu dēļ.
Kauli lūst tikai no piepešām dusmām. Jo lielākas dusmas, jo lielāks bojājums. Vētrainas dusmas rada kaulu traumatiskus bojājumus. Ilglaicīgas slēptas dusmas iznīcina kaulus, rodas osteoporoze, osteomielīts.
Ja tēvs nes sevī dusmas, un laiku pa laikam tās izvirst kā vulkāns, bērns pakrīt un lauž kaulus.
Vecu cilvēku kaulu lūzumi rodas, viņu vecāku atstātajam fonam uzslāņojot savas dusmas, kas sakrātas mūža gaitā. Šīs dusmas ir vīrieša dzimuma dēļ un vērstas pret to.
Tēva dusmas uz sevi, citiem un māti, mātes dusmas uz tēvu, bērna dusmas uz tēvu, uz vīriešu dzimumu – tas viss nosēžas kaulos. Pie šīm dusmām pieder visi dusmu veidi, kuri vienkāršojami teicienā: „Uz vīrieti nevar paļauties, viņš piekrāpj un nodod.” Visvairāk kaulus lauž vīrieša dusmas uz vīrieti.
Poliartrīts ar progresējošu kaulaudu bojāeju bērnam var rasties, ja vecāki ārēji tēlo skaistu dzīvi, bet iekšēji māte nespēj piedot tēva kļūdas. Bērna ķermenis necieš melus un ārēji pauž patiesību. Kamēr bērns nepiedos mātei viņas iznīcinošās dusmas uz tēvu, viņa kauli nespēs atveseļoties.
Orteoporoze jeb kaulu vielas izretināšanās rodas cilvēkam, kas savās skumjās pilnīgi zaudējis ticību vīriešu dzimuma spējām atjaunot savus bijušos idealizētos un daudzsološos spēkus. Orteoporozes skartie kauli, tēlaini izsakoties, ir izraudājušies sausi, līdz tukšumam.
Kaulaudu iekaisums ķermeņa lejas daļā liecina par pazemojošām protesta dusmas, kas vērstas pret vīrieti.
Kājas (kreisās) ostīts sievietei liecina, ka sieviete sava tēva, brāļa, vīra vai dēla atbilstīgas dusmas uztver kā savas dzimtas jautājumu, kā vīriešu dzimtas pazemojumu, par kuru jāatriebjas.
Kājas (labās) ostīts sievietei liecina par pazemotas sievietes saīguma dusmām uz vīrieti, jo vīrietis, viņas prāt, nespēj atrisināt saimnieciskās problēmas.
Kājas (kreisās) ostīts vīrietim liecina par pazemota vīrieša protesta dusmām, kuras vērstas pret vīriešu dzimumu, kas vīrieti gribētu pazemot.
Kājas (labās) ostīts vīrietim liecina, ka vīrietis dusmojas pats uz sevi, ka viņam nākas noņemties ar sieviešu darbiem.
Pēdas (kreisās) ostīts sievietei liecina par sievietes dusmām uz vīrieti, ka viņš ar ikdienišķu darbošanos sevi pazemo.
Pēdas (labās) ostīts sievietei liecina, ka sieviete nepieņem savu pazemojumu un vēlas pazemot vīrieti ikdienišķo saimniecisko problēmu dēļ.
Pēdas (kreisās) ostīts vīrietim liecina par vīrieša pazemojumu nepatīkamu, ikdienišķu saimniecības problēmu dēļ, ko uztiepj cits vīrietis.
Pēdas (labās) ostīts vīrietim liecina par vīrieša dusmām uz sevi, risinot ikdienas problēmas.
Kājas (kreisās) trešā pirksta ostīts sievietei liecina, ka viņai ir dusmas, ka vīrietis atļaujas pazemoties līdz sīkumiem.
Kājas (labās) trešā pirksta ostīts sievietei liecina par sapīkuma dusmām sava sapīkuma dēļ, pazemotas sievietes dusmas uz vīrieti, jo vīrietis sievietei nepalīdz ikdienas rūpēs.
Kājas (kreisās) trešā pirksta ostīts vīrietim liecina par sapīkuma dusmām savas pazemošanās dēļ, kad nākas sevi piespiest nodarboties ar ikdienišķām, pazemojošām saimnieciskām problēmām.
Kājas (labās) trešā pirksta ostīts vīrietim liecina par īgnām dusmām uz sevi, ka vīrietis atļauj sievietei sevi ielikt ikdienas darbos.
Kā palīdzēt bērnam ar deformētiem kauliem?
Bērniem ar deformētiem kauliem var palīdzēt viņu vecāki, lūdzot bērnam piedošanu un mainot attieksmi vienam pret otru un dzīvi.
Pats bērns situāciju var labot šādi:
1) Piedodu visiem, kas pazemojuši manu tēvu manu acu priekšā un sirdī, bet īpaši piedodu mātei, kas, mani iznēsādama un pēc tam audzinādama, pazemināja manu tēvu, jo neizprata vīrieša Dvēseli.
2) Piedodu sev, ka to visu esmu pieļāvis un uzņēmis sevī aplamu priekšstatu par tēvu. Piedodu sev, ka, īsti nepazīdams tēvu, bet vērtēdams un pazīdams ārēji, nesaskatīju viņā parastu cilvēku ar visām labajām un sliktajām īpašībām.
3) Lūdzu piedošanu savam ķermenim, ka tādējādi nodarīju pāri savam skeletam.
4) Piedodu savam tēvam, ka viņš pats nenostiprināja savu autoritāti, ka pats sevi nepazina un neatbrīvojās no dzīves negativitātes, tādējādi atņemdams man īsto tēvu.
5) Lūdzu piedošanu savam tēvam, ka nodarīju viņam sāpes, ka, nesaprotot patieso dzīves mērķi, viņu pazemoju. Ka nesaskatīju viņā gan labo, gan slikto, ka nepratu ar sirdi uztvert labo viņā un ar saprātu – slikto viņā utt.
Lūdziet pat tad, ja jūsu tēva vairs nav šai saulē vai jūs viņu ne reizes neesat redzējis.
Autore: Elvita Rudzāte