Ko simbolizē mikoplazmas baktērijas (Mycoplasma pneumoniae)? 03.12.2024
Simona jautā: Ģimenē esam 4 cilvēki un 3 (es un abi bērni) ir saslimuši ar mikoplazmas baktērijas izraisīto atipisko pneimoniju. Ķermeņa filozofijā atradu tikai pāris teikumus par šo slimību un līdz galam neizprotu:
Mycoplasma pneumoniae: Pāridarījumu un mazo iespēju apzināšanās, bet, neraugoties uz to, dzīšanās pakaļ savām vēlmēm.
Vai ir kāds plašāks skaidrojums vai kam jāpievērš uzmanība?
Saslimušajiem ir vienādi simptomi: drudzis, stipras galvassāpes, nespēks, augsta temperatūra, muskuļu sāpes, nespēja pagulēt un iemigt, viens no bērniem gandrīz neko neēd.
Elvita Rudzāte atbild: Vairāk jāpievērš uzmanība savām vēlmēm. Cik vien iespējams vēlmes nepieciešams samazināt. Tāpat svarīgi ir izprast, kas dzīvē ierobežo jeb neļauj brīvi izpausties. Bērnus var ierobežot vecāku prasīgums, bet pieaugušos var ierobežot prasīgums pašam pret sevi.
Drudzis norāda, ka ķermenī ir uzņemta negatīvā enerģija, kuru ķermenis pats mēģina sadedzināt.
Stipras galvas sāpes liecina par bailēm “mani nemīl” un negatīvām domām par nākotni.
Muskuļu sāpes liecina, ka sasniegumi neatbilst izvirzītajām vēlmēm.
Nespēja pagulēt un iemigt liecina par bailēm kaut ko nepaspēt izdarīt jeb pārdzīvojums par neizdarītajiem darbiem.
Apetītes trūkums liecina, ka vairs nav vēlēšanās īstenot nevienu plānu, vienkārši gribas atpūsties. Piemēram, bērnam var būt pārāk smagi mācīties skolā un viņš neapzināti ar slimības palīdzību sev ir iedevis atpūtu.
Lai varētu pateikt vairāk, jāanalizē tagadnes un tuvākās pagātnes dzīves notikumi un attieksme pret tiem.
Sirdsapziņas skola aicina pirmsskolas izglītības iestāžu vadītājus piedalīties pedagogu profesionālās kompetences pilnveides programmā “KVALITĀTES PĀRVALDĪBAS SISTĒMAS IZVEIDOŠANA UN IEVIEŠANA PIRMSSKOLĀ” attālināti, 08.04.2025 Programmas mērķis: Attīstīt pirmsskolas izglītības iestāžu vadītāju kvalitātes vadīšanas kompetenci. Mērķa grupa: Izglītības iestāžu vadītāji un Lasīt vairāk …
Sokrata tautskola aicina piedalīties Elvitas Rudzātes vadītā atbalsta grupā “Dzīves analīzes un neapgūto mācību stundu noteikšanas prakse”, attālināti ZOOM platformā. Dalībniekiem būs iespēja: Iepazīties ar dažādu dzīves problēmu, tanī skaitā slimību izveidošanās cēloņiem. Veikt dzīves analīzi, Lasīt vairāk …