Ko vēsta sāpes vēdera lejasdaļā? 22.05.2019
Ilze jautā: Vai varat lūdzu sīkāk paskaidrot sekojošo~Vēdera lejasdaļa mums stāsta, cik nepieciešama cilvēkam ir viņa fiziskā dzīve un nodarbošanās ar sevi fiziskā līmenī jeb saistībā ar visām materiālās pasaules parādībām.
Elvita Rudzāte atbild: Vēdera lejasdaļa – atbilst materiālajām darīšanām. Vēdera lejasdaļā atrodas daži svarīgi orgāni: stigmas zarna, taisnā zarna, daļa dzimumorgānu un urīnpūslis. Tie ir orgāni, kas atrodas zemāk par vēdera apakšējo rievu. Vēdera lejasdaļa mums stāsta, cik nepieciešama cilvēkam ir viņa fiziskā dzīve un nodarbošanās ar sevi fiziskā līmenī jeb saistībā ar visām materiālās pasaules parādībām.
Ko šie vārdi nozīmē? Tas nozīmē, ka cilvēkam, kuram ir sāpes vēdera lejasdaļā, ir nepareiza attieksme pret darbu, naudas pelnīšanu un materiālām vērtībām. Sāpes pašas par sevi liecina, ka cilvēkā ir dusmas, kas ir saistītas ar ekonomiska rakstura jautājumiem.
Lai konkrētāk noteiktu problēmas cēloni, tomēr ir medicīniski jānoskaidro, kurš no orgāniem ir cietis un jāzina konkrētā orgāna simboliskā nozīme. Apskatīsim to orgānu simbolisko nozīmi, kas atrodas vēdera lejasdaļā.
Sigmveida loka zarnā mitinās negodīgums. Tam, kurš uzņemas pārāk daudz, traucē viņa nepabeigtie darbi, un viņš sāk saskatīt, ka citi it kā kaitinot atstāj viņam savus darbus. Viņš uzskata, ka citi gūst nepelnītu labumu. Izjūta, ka viņam, nabadziņam, jācieš liek saslimt sigmas zarnai. Sigmas zarna izsaka attieksmi pret negodīgumu, melošanu un zagšanu. Tas, kurš dzīvo pēc vajadzībām, sagremo savu barību pilnvērtīgi tā, ka fiziskais ķermenis saņem barības vielas, minerālus un vitamīnus, bet garīgais ķermenis saņem no cilvēka darba patiesu informāciju. Ja cilvēks dusmās meklē apkārtceļus, lai slēptu sadzīves neveiksmes, saslimst sigmveida loka zarna. Garam raksturīgs godīgums, un, ja cilvēks mērķa sasniegšanai sāk izmantot negodīgus paņēmienus, tas izraisa sigmveida loka zarnas slimības. Pie negodīgajiem paņēmieniem pieder arī sīkstulība, jo tās pamatā ir citu cilvēku krāpšana.
Mūsdienu cilvēks baidās no rezultāta. Precīzāk sakot, viņš baidās no sava darba kritiska novērtējuma, jo sevi identificē ar darbu. Tāpēc viņš meklē iespēju attālināt darba nobeigumu vai to uzticēt kādam citam. Tūkstoš iemeslu kavēšanas attaisnojumam – tās ir tūkstoš nepatiesības, kurām visām jāsavienojas sigmveida zarnā. Sigmveida zarnas ietilpībai jāpalielinās gan uz tās garuma, gan platuma rēķina. Medicīniskajā terminoloģijā šo patoloģiju dēvē par dolihosigmu, un tā mēdz būt vai nu iedzimta, vai iegūta. Jo lielāka ir dolihosigma, jo lielāka ir sevis un citu krāpšana.
Jo ilgāk fekālās masas paliek sigmveida zarnā, jo vairāk toksīnu, kuri noteikti jāizvada no ķermeņa, uzsūcas atpakaļ ķermenī, saindējot ķermeni. Tādējādi ķermenis tiek saindēts ar bailēm ieraudzīt sava darba rezultātu. Viens šo indi izšļaksta ar vārdiem, iemetot otram ģīmī, cits paslēpj dziļi sevī kauna veidolā. Pirmajā gadījumā vispirms saslimst citi, bet pēc tam arī pats cilvēks. Otrajā gadījumā saslimst pats cilvēks, un ar savu slimību sagādā ciešanas citiem. Viņš vairs nespēj patstāvīgi apgūt savas dzīves mācību stundas – viņa vietā to spiesti darīt citi, un tāpēc paša darbiem tiem vairs neatliek laika. Trešais protestē pret tādu dzīvi. Viņš nevēlas būt viltnieks, visādi izgrozīties, vērpt intrigas, kombinēt un manipulēt ar cilvēku dvēselēm. Jo spēcīgāki ir viņa protesta uzliesmojumi, jo intensīvākas caurejas lēkmes, kuru laikā viņš jūtas lieliski, jo kopā ar ķermeni vienlaikus atvieglojums tiek arī Dvēselei. Kas atbrīvo bailes no darba rezultāta, vēlmi noslēpt sava darba rezultātu, tas arī ātri atbrīvojas no protesta pret negodīgumu, un viņa sigmveida, kā arī taisnā zarna kļūst vesela.
Taisnā zarna rāda, kā cilvēks pabeidz darbu vai izsaka attieksmi pret darba pabeigšanu. Cilvēkam ar slimu taisno zarnu dzīve ir skumja un bezcerīga. Kas priecājas par pabeigtu darbu, tam taisnā zarna vesela. Bet, kas ar darba rezultātiem jūtas neapmierināts un tajā vaino sevi vai citus, tam taisnā zarna saslimst.
Sarūgtinājumus, kas negatīvi ietekmē gribas izpausmes, izvada zarnu trakts. Griba realizējas darbā vai rīcībā. Zarnu trakta slimības rodas, ja cilvēkam ir dusmas pret darīšanām, darbu. Zarnu trakts no ķermeņa izvada tur uzkrājušās toksiskās, kaitīgās liekvielas. Ja jūs no visas sirds sāksiet atbrīvot problēmas, kas saistītas ar darbu un darīšanas, jūs pamanīsiet, ka fekālijas tualetes podā peldēs pa ūdens virsu. Tas nozīmē, ka problēmas, ko sevī līdz šim nomācāt, tās saspiežot, vairs nepastāv, bet atlikušās ir daudz vieglākas, toties ir grūtāk izprotamas. Zīdaiņu zarnu trakta traucējumi, infekcijas, ko rada zarnu nūjiņas, gastrīts, zarnu trakta iekaisumi u.tml. liecina, ka zīdaiņa māte ir iebiedēta un dusmīga.
Vīrieša dzimumorgānu veselību nosaka vīrieša domāšanas veids, kas savukārt atkarīgs no viņa vecāku attieksmes pret dzīvi. Dzimumorgāni atrodas ķermeņa daļā, kas kontrolē ekonomiskās problēmas.
Vīrieša dzimumorgānu funkcionēšanas pamatā ir laba un strauji mainīga asins apgāde. Asinsrite atkarīga no vainas izjūtas. Vainas izjūta, kas saistīta ar darba spējām, pārticību, panākumiem, vīrišķību, mīlestību, spēju seksuāli apmierināt sievieti, pavājina dzimumorgānu darbu.
Sievietes dzimumorgāni sastāv no mīkstajiem audiem, ar to tie pauž mātes būtību – mātes attieksmi pret pasauli. Katra cilvēka mīksto audu veselības stāvoklis ir atkarīgs no mātes, bet cilvēks pats mātes negativitāti var palielināt vai samazināt.
Sieviešu dzimumorgānos kā sistēmiskā veselumā sievišķo pusi pārstāv olvadi, vīrišķo pusi pārstāv olnīcas. To stāvoklis ietver ļoti nozīmīgu informāciju par ietekmi, kuru māte cenšas īstenot ģimenes locekļos ar saviem uzskatiem.
Dzimumorgānu slimības sievietēm rodas, ja tās vēlas būt stipras, lai dzīvē iztiktu bez vīriešiem. Pašas dara vīriešu darbus, lai nelūgtu vīrietim palīdzību un tādējādi nepazemotu savu lepnumu, izvirza vīrišķīgus mērķus. Pat ja sieviete savu mērķi sasniedz, agri vai vēlu līdzsvara atjaunošanai viņai kaut ko vajadzēs zaudēt. Piemēram, sievišķos orgānus, mātes priekus. Parasti šādām sievietēm vairākkārt jāiztur dzimumorgānu operācijas.
Urīnpūslis atrodas priekšpusē, proti, jūtu enerģijas apvidū. Caur urīnpūsli izvada ārā jūtu rūgtumu. Urīnpūslī sakrājas sarūgtinājuma jūtas. Lai mūsu iekšējais ūdens būtu tīrāks, notiek dabisks attīrīšanās process – mēs savus netīrumus izvadām ārā ar urīnu. Ja cieš urīnpūslis, tas nozīmē, ka sarūgtinājums ir uzkrājies pārmēru daudz jeb pārsniedzis kritisko robežu. Urīnpūšļa iekaisums rodas no dzīves sarūgtinājumu uzkrāšanas un pazemojuma izjūtas.