Fragments no topošās Elvitas Rudzātes grāmatas “Ķermeņa filosofija” sērijā “Piedošanas mācība”.
Krūtis saslimst, ja cilvēks kaunas no mīlestības. Ja sieviete ar prātu vēlas mīlēt vīrieti, viņu gaida neveiksme. Vīrietis nesajūt šo iedomāto mīlestību, tādēļ tai neatsaucas. Nepieprasītā sievietes mīlestība paliek sievietes krūtīs un, jo ilgāk šī situācija turpinās, jo ticamāk, ka krūtis saslims. Jo mazāk mīlestības viņa saņem, jo vairāk to vēlas, un visas viņas nerealizētās vēlmes nosēžas krūtīs kā slimība.
Ja sieviete uzmanās, ka tikai vīrietis neuzskata viņu par padauzu ar pārmērīgiem seksuāliem pieprasījumiem, sievietei sāk sāpēt (smelgt) krūtis. No skumjām un vilšanās uz krūtīm papildus izveidojaspietūkumi.
Ja sieviete vainas izjūtas dēļ uzskata sevi par sliktu un vēlas vīram būt ļoti laba – mātišķi laba, lai tas viņu iemīlētu, tad viņai krūtīs veidojas pirmpiens. Zinātniski to saucpar galaktoreju. Galaktoreja rodas arī tajā gadījumā, ja vīra seksuālā pasivitāte noved kārtīgo sievu līdz tādai seksuālajai aktivitātei, ka viņai rodas vēlēšanās aplaimot citu vīrieti. Ja šī vēlēšanās viņai paliek iztēlē, tad viņai vairākus gadus nākas sevi izjust kā barojošu māti un vilties. Ja sieviete realizē savu vēlmi, viņa izbēg no galaktorejas. Toties nespēj aizbēgt no lielas vainas izjūtas un daudzām domām, par kurām domās līdz mūža beigām.
Ja sievietei pēc dzemdībām no krūtīm izdalās pārāk daudz piena, tas nozīmē, ka viņa apkārtējiem vēlas sevi apliecināt kā ļoti labu māti.
Sievietes piena dziedzeru fibroadenomatoze un krūts vēzis rodas, ja sievietei ir stresi – viņa vaino savu vīru, ka viņš to nemīl, vai sieva mokās vainas izjūtā neuzticības, neizpratnes, nepietiekamas pieredzes dēļ. Ja pataloģija ir vienā krūtī, tad – tā kā stresi radušies embrionālajā periodā – problēma radusies attiecību dēļ ar tēvu un māti:
Māte mani nemīl, un es viņu par to vainoju.
Apziņa, ka tēvs nemīlēja māti, žēlums pret māti, kas pāraug žēlumā un līdzcietībā pret sievietēm vispār.
Abpusēji vecāku apvainojumi.
Konflikts starp vīriešu un sieviešu dzimumu.
Mīlestības noliegums (īpaši, ja cilvēks nav precējies vai ir šķīries).
Spītības gars – iztikšu arī bez vīra, kā arī stresu noliegšana un dusmu palielināšana.
Vīrieši mani nemīl. Nesaprotu, ko viņi atrod citās sievietēs?
Skaudība pret to, kuru mīl.
Tēvs mani nemīl, jo gribēja dēlu.
Vispār piena dziedzeri ir ļoti uzņēmīgi pret pārmetumiem, žēlabām, apvainojumiem.
Piena dziedzeru saslimšanas iemesls – tā ir sievietes neprasme būt sievietei, kura patiesi mīl savu vīrieti.
Piena dziedzeru vēzis rodas no kauna izjūtas par mīlestības jūtām. Kreisās krūts piena dziedzeru vēzis rodas, ja pret tēvu veidojas mātišķas jūtas, bet tēvs nepieņem šīs jūtas, tādējādi sievietei radot kaunu piedāvāt tēvam jūtas. Kreisā krūts simbolizē tēvu, vīru, brāli un visu vīriešu dzimumu. Labās krūts piena dziedzeru vēzis ir saistīts ar māti, māsu, tanti un visu sieviešu dzimumu, kas no tevis nepieņem mātišķās jūtas, un tāpēc rodas kauns un vainas izjūta. Izjūta, ka nekam nederu. Neizprotamās mātišķās jūtas rada slimību.
Katru reizi, kad vīrietis parāda savu negatīvo pusi, sieviete aizver savu sirdi. Tādēļ vīrs pret sievu sāk izturēties vēl sliktāk, bet sieviete varonīgi pacieš vīra cūcības un krūtīs iegūst vēzi. Tā ir samaksa par varonību.
Tātad krūšu vēzis rodas, ja sieviete vaino vīru, ka viņš to nemīl.
Ja sievietei krūtis ir operētas, un ir atklātas metastāzes, ārsti izoperē arī sieviešu dzimumorgānus. Tādās situācijās ārstiem ir taisnība, jo sievietes kļūdainā attieksme pret situāciju ar vīru, veicinās vēža šūnu augšanu arī dzimumorgānos.