Kurā brīdī sākas karmas dzēšanās? 12.08.2017
Sieviete jautā: Sakiet, lūdzu, kurā brīdī sākas karmas dzēšanās? Vai tas notiek jau tad, kad ir pieļauta kļūda jeb tikai tad, kad kļūda ir apzināta un nožēlota? Vai ar lūgšanām ir iespējams paātrināt kļūdu dzēšanu? Vai visām kļūdām ir dzēšanas laiks 12 gadi jeb ir kļūdas, kuras ātrāk dzēšas? Lūdzu, pastāstiet par šīm lietām kaut ko vairāk.
Elvita Rudzāte atbild: Latviešu valodā par karmu ir iznākusi brīnišķīga grāmata “SARUNAS PAR KARMAS LIKUMU”, kurā no pirmavota – Gaismas Skolotāju dotās Mācības paskaidrots kā notiek sliktas karmas uzņemšana un dzēšana.
Slikto karmu, kuru mēs esam uzņēmuši iepriekšējo dzīvju laikā, Dievs attiecoties pret mums humāni, atļauj to dzēst pa daļām jeb cikliem. Katra cikla ilgums ir 12. Ko tas nozīmē? Tātad mūsu sliktā karma tiek sadalīta starp iemiesojumiem jeb laicīgās dzīves 12 mūžiem. Savukārt viena mūža laikā atsrādājamā karma tiek sadalīta starp 12 gadu cikliem. Viena gada laikā atsrādājamā karma tiek sadalīta starp 12 mēnešiem.
Laicīgā dzīvē tas nozīmē, ka mēs saskaramies ar grūtībām, kuras nespējam uzreiz atrisināt vai pārdzīvojumiem, kuri ļoti sāp. Sastapšanās ar grūtībām notiek vienmērīgi, jo kā jau teicu, mūsu karma vienmērīgi ir sadalīta pa mūžu, gadu, mēnešu cikliem. Ja mēs atliekam karmas atstrādāšanas brīdi, tad tā nepazūd, bet uzkrājas cikla beigās, bet tad negatīvās enerģijas izlāde notiek ļoti sāpīgi priekš cilvēka. Tāpēc gudrs ir tas, kas dzēš savu karmu katru mēnesi.
Karmas dzēšana notiek:
- ar pieļauto kļūdu apzināšanos, izpratni, nožēlu un piedošanas lūgšanu tiem, kas pieļautās kļūdas laikā ir sāpināti;
- ar piedošanu tiem, kas tevi ir sāpinājuši, lai palīdzētu dzēst daļu no tavas karmas;
- ar garīgās prakses regulāru praktizēšanu, piemēram, lūgšanām;
- ar pareizām izvēlēm ikdienas situācijās, kas nozīmē dzīvot pēc Sirdsapziņas, nepārkāpjot Dievišķos likumus.
Augstākie Spēki mums katra mēneša 23.datumā ir devuši brīnišķīgu iespēju paātrināt karmas dzēšanu. Vairāk par 23.datuma dispensāciju lasiet šeit.
Karmas dzēšana katram ir individuāls process, jo katrs no mums ir pieļāvis dažādas kļūdas ne tikai iepriekšējo dzīvju laikā, bet arī šīs dzīves laikā. Ir zināms, ka par mazām kļūdām, ciešam mēs paši jau šīs dzīves laikā. Tā kā šobrīd karmas atgriešanas process ir paātrinājies, tad pieļaujot mazu kļūdu, sekas mēs redzam ļoti drīz. Piemēram, es redzu savu mazo kļūdu sekas jau tajā pašā dienā. Jo lielāka ir kļūda, jo tās uzkrātās karmas atgriešana notiek vēlāk. Piemēram, kādam par pieļautu lielu kļūdu jaunībā ir jācieš vecumdienās.
Ja cilvēkam ir bērni, tad par lielu kļūdu pieļaušanu cieš bērni, jo bērnu ciešanas vecākiem vairāk sāp nekā pašu ciešanas.
Par ļoti lielām kļūdām cieš mazbērni, jo parasti cilvēka dzīves ilgums pieļauj redzēt savus mazbērnus. Mazbērnu ciešanas vecvecāki pārdzīvo vēl smagāk nekā paši vecāki, tieši tāpēc ļoti lielu kļūdu rezultātā uzņemtās karmas atgriešana notiek caur mazbērnu ciešanām un iespējams pat visa pieļautās kļūdas karma netiek dzēsta, bet tiek paņemta līdzi uz nākamo dzīvi.
Karmas dzēšanas brīdis sākas ar piedzīvotām sekām, ja cilvēks nestrādā ar sevi. Ja cilvēks strādā ar sevi, kā iepriekš minēju, tad karmas dzēšanas brīdis sākas tad, kad cilvēks sāk strādāt ar sevi, bet sekas būs jāpiedzīvo jebkurā gadījumā, tikai tās būs maigākā formā.
Ja cilvēks apgūst Mācību, nožēlo savas kļūdas, strādā ar piedošanu, praktizē garīgo praksi un izdara izvēles saskaņā ar savu Sirdsapziņu, tad karma dzēšas pakāpeniski. Tomēr jāņem vērā, ka pilnībā izvairīties no sliktās karmas atgriešanās nav iespējams. Ja cilvēks veic augstāk minēto garīgo darbu no visas sirds ar mīlestību, tad sliktā karma pie viņa atgriežas nesalīdzināmi maigākā formā nekā pieļautās kļūdas smagums. Piemēram, cilvēks kādā no iepriekšējām dzīvēm ir kādu nogalinājis. Ja šis cilvēks šajā dzīvē ļoti strādā ar sevi, ik dienas dzēšot daļu no savas karmas un izdara pareizas izvēles, tad šajā dzīvē sliktā karma pie viņa var atgriezties atpakaļ maigākā formā, piemēram, nogalinātā cilvēka gars viņu netaisnīgi apvaino. Tas ir daudz maigāk nekā nogalināt. Ja cilvēks, kam ir nogalināšanas karma, nestrādā ar sevi un ik dienas nedzēš savu karmu, tad viņam būs jāsastopas ar slepkavību. Labākajā gadījumā nogalinās viņu pašu, sliktākajā gadījumā nogalinās viņa bērnu vai mazbērnu, un tas ļoti sāpēs.
Cik ilgā laika posmā tiek atstrādāta karma, to lemj Karmas Valde. Šobrīd cilvēkiem ir iespēja divas reizes gadā Vasaras un Ziemas Saulgriežu laikā lūgt palīdzību Karas Valdei, rakstot Tai vēstuli ar lūgumu risināt kādu problēmu, bet cik ātri lūgums tiks uzklausīts, tas ir atkarīgs no karmas smaguma un cilvēka patiesās nožēlas un tiekšanās paplašināt apziņas līmeni. Kādam pieļautās kļūdas dzēšana aizņems dažus mēnešus, kādam gadu, kādam vairākus gadus līdz 12 gadiem, ja cilvēks šo 12 gadu laikā patiešām no visas sirds strādā ar sevi un kalpo sabiedrībai un Dievam. Bet kāds tā arī atvēlētā cikla laikā karmu neatstrādās un tā vai nu caur smagām ciešanām atgriezīsies pie cilvēka cikla beigās vai tiks pārcelta uz nākamo ciklu, kas nozīmē, ka nākamā cikla laikā būs jāsastopas ar vairāk grūtībām nekā iepriekšējā cikla laikā. Tieši tāpēc katra gada beigās notiek dažādas nelaimes un kataklizmas, jo notiek karmas izlādes process. Tieši tāpēc veciem cilvēkiem mēdz būt grūtas vecumdienas, jo visu dzīvi nav neko darījuši, lai dzēstu savu karmu un tās dzēšanas brīdis notiek mūža beigās.