Artūrs jautā: Jūs pārsvarā rakstāt, ka bērns atspoguļo māti, bet par tēvu mazāk. Savukārt Lūle Vīlma vienā no grāmatām rakstīja, ka meita atspoguļo tēvu un dēls atspoguļo māti. Varbūt Jūs varat nedaudz vairāk paskaidrot.
Elvita Rudzāte atbild: Kamēr bērns ir pavisam maziņš un vairāk laika pavada kopā ar māti, tad viņš vairāk atspoguļo mātes stresus, jo enerģētiski tos visvairāk uztver, atrodoties ar māti pastāvīgā kontaktā.
Kad bērns paaugās un kļūst patstāvīgs, tad vērojams ir Dievišķais Polaritātes likums, kas nosaka, ka pretējie poli pievelkas. Citiem vārdiem sakot, bērna raksturā un uzvedībā vairāk varēs pamanīt pretējā dzimuma vecāka iezīmes, bet ne vienmēr, jo bērns neapzināti izvēlas, kuram no vecākiem vēlas līdzināties.
Tā kā vīrietis smeļas mīlestības enerģiju no sieviešu dzimuma, tad tēvs smeļas mīlestības enerģiju ne tikai no savas sievas, bet arī no meitas, un ja vīrietim ir sliktas attiecības ar sievu, tad viņš īpaši var pieķerties meitai kā vienīgajai mīlestības devējai. Tāpēc tēviem ir tuvākas attiecības ar meitām, bet tas nenozīmē, ka viņiem nav tuvas attiecības ar dēliem. Tēvs var ļoti mīlēt dēlus, bet pret meitu attiecības būs tomēr īpašākas.
Savukārt dēls pārstāv vīriešu dzimumu un smeļas mīlestības enerģiju no mātes. Tāpēc dēliem ir tuvākas attiecības ar māti, bet tas nenozīmē, ka viņiem nav tuvas attiecības ar tēvu. Dēls var ļoti labi saprasties ar tēvu, bet viņam īpaši svarīgs būs mātes viedoklis.
Bērns vairāk spoguļo to vecāku, kuram ir vairāk pieķēries. Tāpēc ne vienmēr meita spoguļo tēvu un dēls māti. Katrs gadījums ir individuāls, tāpēc nevar uzrakstīt programmu ne par vienu cilvēku.
Veselības jautājumos jāskatās ir uz ķermeņa filosofiju. Piemēram, ja bērnam ir veselības problēmas, tad jāskatās kāda ķermeņa daļa un orgāni cieš, kā arī jāsaprot, kuram no vecākiem bērns ir vairāk pieķēries. Piemēram, mīkstie audi simbolizē māti, skelets simbolizē tēvu. Ja bērnam ir trauma, tad jāskatās, kas ir traumēts. Ja traumēti mīkstie audi, tad problēmas cēlonis slēpjas attiecībās ar māti vai spoguļo kādu mātes rakstura iezīmi. Ja traumēts skelets, tad problēmas cēlonis slēpjas attiecībās ar tēvu vai spoguļo kādu tēva rakstura iezīmi. Piemēram, ja dēlam ir sakumpusi mugura, tas nozīmē, ka tēvam ir maigs raksturs.
Tomēr arī veselības jautājumos ir tik daudz nianses, ka nevar uzrakstīt programmu tādu, lai noteiktu precīzi cilvēka veselības problēmas cēloņus. Tāpēc, lai noteiktu visa veida problēmu cēloņus, nepieciešams veikt dzīves analīzi un vērot cilvēku ilgākā laika posmā, analizējot Dieva zīmes, kas tiek dotas caur ikdienas situācijām, stresiem, domām, jūtām u.tml.