Seminārs: “Transpersonālā mākslas terapija” 22.09.2015.-10.11.2015. 04.09.2015
Sokrata tautskola aicina piedalīties 8 praktiskās nodarbībās “Transpersonālā mākslas terapija”, 2015.gada 22., 29.septembrī; 6., 13., 20., 27.oktobris; 3., 10. novembris, plkst.18.00-20.40, Krišjāņa Valdemāra ielā 38, 306-1, Rīga.
Astoņu radošu praktisko mākslas terapijas nodarbību laikā jūs iegūsiet iespēju pašapziņas, radošo spēju, saskarsmes un dzīves kvalitātes uzlabošanai. Jūs iepazīsiet direktīvās mākslas terapijas metodes – darbosieties ar savu „Dzīves līniju”, uzzināsiet – ko iesākt, ja neveicas, kā atrast savas dzīves resursus, kā tikt galā ar traucējošām emocijām, kas ir mūsu iekšējā un ārējā pasaule un kāda ir to mijiedarbība, atpazīsiet un atbrīvosiet savus „ iekšējos cietumniekus”, iepazīsiet mandalu zīmēšanas tehnikas, emocionālās un veltījuma mandalas, uzzināsiet par ķermeņa un psihes vienotību un mācīsieties izprast savu slimību cēloņus. Nodarbību laikā iepazīsiet arī nedirektīvās mākslas terapijas metodes.
Priekšzināšanas vai prasmes mākslā nav nepieciešamas. Līdzi uz nodarbībām ir jāņem zīmēšanas bloks, šķēres, eļļas krītiņi (oil pastels), flomāsteri un līmes zīmulis.
Ingrida Indāne ir māksliniece un psiholoģe, sertificēta transpersonālā psihoterapeite, darbā ar individuālajiem klientiem un grupām izmanto transpersonālās psiholoģijas un mākslas terapijas metodes. Ingrida absolvējusi Latvijas Mākslas akadēmiju, kur ieguvusi mākslas maģistra grādu, Praktiskās Psiholoģijas Institūtu, kur ieguvusi bakalaura grādu psiholoģijā, un divus gadus ir studējusi mākslas terapiju Rīgas Stradiņa Universitātes (RSU) Mākslas terapijas Akadēmiskajā skolā. Ingrida ir arī Lavijas Transpersonālās Psiholoģijas un Psihoterapijas asociācijas vadītāja, Eiropas Transpersonālās asociācijas izpilddirektore, lasījusi lekcijas un vadījusi nodarbības par mākslu un psiholoģiju RSU, RTU, Latvijas Kultūras koledžā, Valmieras Mākslas vidusskolā u.c., vadījusi seminārus un darba grupas arī Krievijā, Vācijā, Spānijā, Šveicē, Austrālijā un Indijā. Ingridas praktiskās nodarbības ir balstītas uz humānistiskās psiholoģijas bāzi, kurā integrēta personīgā pieredze un interese par Tibetas Budisma psiholoģiju, šamanismu un pozitīvu pasaules uztveri.