Vai tad grūtniecības laikā mazulis pie mātes stresiem nepierod? 07.09.2020
Sintija jautā: Vēršos pie Jums ar jautājumu par 3 mēn. veca zīdainīša miedziņu. Mazulim ir lielas problēmas pa dienu iemigt un palikt guļošam ilgāk par 40 min, nākamajā miega fāzē praktiski nekad nevar ieiet. Raud gan iemiegot, gan pamostoties.
Pa nakti miegs ir ļoti saraustīts, bieži mētā rokas un kājas pa gaisu, groza galvu. Pamostas. Nevar iemigt. Jāliek pie krūts.
Šobrīd grūti pateikt, kurš ir vairāk noguris – es vai mans bērns. Miega traucējumi ir jau no 2 ned. vecuma.
Vai Jums būtu kāds skaidrojums, kāpēc ir šāda situācija izveidojusies? Kas man būtu jāmācas? Tas, ka es esmu pēc dabas nervoza un ietekmēju viņu, protams, man ir saprotams – bet esmu tāda bijusi visu laiku. Vai tad grūtniecības laikā mazulis pie tā nepierod?
Elvita Rudzāte atbild: Zīdainis ir ļoti cieši saistīts ar māmiņu. Visas emocijas, kuras uzņem māmiņa, tās uzņem arī zīdainis. Ja nervoza māmiņa, tad nervozs būs arī zīdainis. Ja depresīva māmiņa, tad depresīvs būs arī zīdainis. Ja māte pati pie savas nervozitātes ir pieradusi, tas nenozīmē, ka šāds stāvoklis būs pieņemams garam, kas nesen ir atnācis no Smalkā plāna, kur ir pavisam citas enerģijas. Pat, ja māmiņa ir mierīga, arī tad zīdainim dzīves sākums ir liela trauksme, jo atšķirība starp Smalko un fizisko plānu ir milzīga. Tāpēc arī mierīgām māmiņām bērniņi var raudāt un būt nemierīgi.
Vibrācijas starp smalko un fizisko plānu ir ļoti atšķirīgas. Taču īpaši atšķirīgas tad, ja bērna gars ir atnācis no Smalkā plāna augstākajiem līmeņiem. Tāpēc bērnu gari, kas ir iemiesojušies no Smalkā plāna augstākajiem līmeņiem, ir nemierīgi pat mierīgiem vecākiem, jo viņus pārņem milzīgas bailes no tām izjūtām, kuras viņi jūt atrodoties uz Zemes jeb pēc piedzimšanas, jo grūtniecības laikā viņi mātes vēderā jutās kā aizsardzības kūniņā, bet piedzimstot aizsardzība it kā tiek zaudēta, tāpēc zīdaiņi var būt nemierīgi. Zīdaiņi vislabāk jūtās lauku vidē, dabā, kur ir klusums, skan putnu dziesmas vai ir dzirdamas tikai dabas radītās skaņas, jo šī vide vairāk līdzinās tai videi no kuras viņi ir nākuši. Pilsētas vide sākumā zīdainim šķiet kā vieta, kur brauc tikai buldozeri ar lielu troksni. Kā jūs justos buldozeru trokšņu radītā vidē? Ar laiku bērns, protams, pierod arī pie pilsētas vides, bet ir bērni, kas tā arī nepierod, jo viņu apziņas līmenis ir augsts un viņi nespēj dzīvot vidē, kur ir tik zemas vibrācijas. Šo bērnu vecākiem ir jāmaina dzīves vieta uz lauku teritoriju vai būs jācieš no bērna nepārtrauktām slimošanām.
Lai bērns nomierinātos, viņam ir jāsajūt beznosacījumu māmiņas mīlestība un rūpes, ka par viņu parūpēsies, ka viņam nav ne no kā jābaidās. Tāpēc bērnu nomierina tikai mīlestības enerģija.
Lai māmiņa atvērtos pilnīgai beznosacījumu mīlestībai, viņai ir jāmācās izprast savu stresu sniegtās mācības, bet lai to varētu izdarīt, ir nepieciešams apgūt Lielo Skolotāju doto Mācību. Iesaku Sintijai sākt lasīt Gudrības Vārda Mācību, lasot diktātus (vēstījumus) pēc kārtas tādā secībā kā tie ir doti vienu diktātu dienā (skatīt šeit) un klausīties manis vadītos e-seminārus “Piedošanas mācība” pēc kārtas tādā secībā kā tie ir doti, skatīt šeit.
Sociālais uzņēmums “DVĒSELES MIERS” aicina piedalīties depresijas un veģetatīvās distonijas slimniekus psihosociālā rehabilitācijas programmā “PRETĪ GAISMAI”, septiņu nedēļu nodarbību ciklā “ATTIECĪBU VEIDOŠANA”, sākot no 2025. gada 14. janvāra. Mērķa grupa: Ar depresīvu noskaņojumu, depresijas un veģetatīvās distonijas Lasīt vairāk …