Vai un kā materiālo labklājību var uzlabot ar domu spēku? 05.07.2022
Doma ir enerģija. Tāpēc domu spēkam patiešām ir liela nozīme un ļoti svarīgi domu spēku izmantot pareiziem nolūkiem. Respektīvi nedomāt sliktas, atriebīgas un savtīgas domas, jo to radītā enerģija nekur nepazūd un agrāk vai vēlāk atgriežas atpakaļ pie domu radītāja.
Piemēram, cilvēks domā kā atriebties pāridarītājam. Šīs domas rada negatīvo enerģiju un cilvēks piedzīvo nelaimes gadījumu, kur applaucē vai apdedzina savu miesu. Neviens nelaimes gadījums nenotiek nejauši. Visus nelaimes gadījumus rada cilvēku negatīvas domas un rīcības.
Tieši tāpat domu spēks patiešām ietekmē cilvēka materiālo labklājību, bet daudzi neizprot, kā tas notiek.
Cilvēks vizualizē savus mērķus un rīkojās, lai sasniegtu iecerēto. Ja Dievs vēlas, lai cilvēks apgūtu materiālisma mācību, tad Dievs cilvēkam dod visu, ko cilvēks vēlas. Cilvēks redz, ka viņam izdodas sasniegt iecerēto, un viņš sāk vēlēties arvien vairāk, jo Dievišķā mācība par vēlmēm saka: “Apmierinot vienu vēlmi, vietā piedzimst daudz jaunas vēlmes”. Tad cilvēks nokļūst “vāveres ritenī”, viņš skrien, strādā, vairo savu bagātību, bet vēlmes aug arvien lielākas, un cilvēkam jāskrien arvien vairāk līdz brīdim, kad pēkšņi pasaulē notiek globālā ekonomiskā krīze, karš vai kāda cita nelaime, un cilvēkam tiek atņemta visa viņi ilgi krātā manta un bagātība dažu dienu/mēnešu laikā. Tad cilvēks sēž pie sasistas siles un raud, kāpēc ar mani tā notika? Ja cilvēkam galvenais dzīves mērķis ir materiālie labumi, tad sitiens nāks tieši par to vietu, kas cilvēkam ir tik svarīgs, bet parasti sitiens nāk visnepiemērotākā brīdī, tas var būt tad, kad cilvēks jau ir pensijā un vairs nevar tik aktīvi strādāt kā jaunībā.
Mūsu domas patiešām ierakstās Visuma hronikā un dara ļoti bieži postošu darbu. Tāpēc Gaismas Skolotāji māca būt saprātīgiem un domāt domas, kas ir saskaņā ar Dievišķajiem likumiem un neradīt ilūziju, bet tā kā mēs visi esam nepilnīgas būtnes, tad mums tas neizdodas, un mēs mēdzam domāt arī domas, kuras mums un pasaulei var vēlāk kaitēt. Tā kā doma ir enerģija, tad domājot pozitīvas domas, mēs Visumam raidām pozitīvu enerģiju. Ja mūsu domas ir pozitīvas ar savtīgu zemtekstu, tad mēs Visumam raidām savtīguma enerģiju. Piemēram, cilvēks izdomā, ka viņš palīdzēs citiem un uz tā rēķina sev labi nopelnīs vai vairos popularitāti sabiedrībā, lai veiksmīgi iesaistītos politikā. Šajā piemērā kopā sajaucas divas pretrunīgas enerģijas: palīdzība (pozitīva enerģija) un savtīgums (negatīva enerģija). Kāds būs rezultāts? To zina tikai Dievs, jo tikai Viņš redz šo enerģiju savstarpējo iedarbību un lielumu, bet savtīguma klātbūtne noteikti ietekmēs rezultātu negatīvi.
Piemēram es zinu vienu sabiedrībā populāru psiholoģi, kura mācot cilvēkiem labāk dzīvot, ar maģijas palīdzību pievilka uz savām nodarbībām cilvēkus, kuri par nodarbībām maksāja milzīgu naudu, bet jutās pēc nodarbībām ļoti apmierināti un laimīgi. Sieviete ļoti ātri kļuva samērā turīga, bet tad viņa bija tik ļoti aizrāvusies naudas pelnīšanā un cilvēku ietekmēšanā ar aizliegtām metodēm, ka zaudēja modrību. Nestāstot sīkumos, viņa visus materiālos labumus zaudēja un tos atņēma viņai vistuvākais cilvēks, ko viņa visvairāk mīlēja. Šajā gadījumā Dievs izmantoja kā instrumentu tuvu cilvēku, lai vestu cilvēku pie prāta, bet citos gadījumos tas notiek savādāk. Piemēram, karš Ukrainā ir atņēmis materiālos labumus daudziem ļoti turīgiem cilvēkiem, kas veiksmīgi īstenoja savus sapņus. Viņiem Dievs ir devis iespēju izprast, kas ir laicīgas un kas ir mūžīgas vērtības. Materiālā labklājība ir laicīga vērtība un tā nekad nevienu nav darījusi laimīgu, jo laime neslēpjas materiālā labklājībā, bet gan mīlestībā.
Es varu apstiprināt, ka ar domu spēku var ļoti daudz ko sasniegt materiālajā dzīvē, bet tikai Dievs ir Tas, kas lemj kāds būs rezultāts, jo tikai Viņš izlemj, kas katram mums ir jāiemācās šīs dzīves laikā. Nav nekā slikta, ja cilvēks sapņo par savu biznesu un to attīsta, ja nolūks tam nav savtīgs, bet vairāk tā ir radošās enerģijas realizēšanas iespēja. Tāpēc tie cilvēki, kas sapņo par savu biznesu un to attīsta nesavtīgi, t.i., nevis tāpēc, lai kļūtu bagāti, bet tāpēc, ka tā ir iespēja realizēt savu radošo potenciālu vai tā ir kļuvusi nepieciešamība materiālo vajadzību nodrošināšanai, tiem cilvēkiem Dievs var palīdzēt īstenot šo sapni un tie būs pozitīvie piemēri. Pat, ja dzīvē notiks tā, ka viņi zaudēs mantu un naudu, vai piedzīvos bankrotu, viņi to nepārdzīvos, jo zina, ka katrs zaudējums ir tikai laicīga parādība. Vienmēr ir iespēja radīt ko jaunu, un dažkārt Dievs atņem kaut ko tieši tāpēc, lai piespiestu cilvēku radīt ko jaunu, jo cilvēkiem patīk atrasties komforta zonā, bet lai radītu jaunu, ir jāiziet ārpus komforta zonas.
Piemēram, tavu ideju var nepieņemt tavi tuvinieki, un lai ideju īstenotu, tev ir jārīkojas pretrunā tam, ko saka tuvinieki, kas nozīmē, ka tev būs jāiziet ārpus komforta zonas, kur tuvinieki tevi atbalstīja. Tikai drosmīgi cilvēki ir gatavi iziet ārpus komforta zonas, lai radītu ko jaunu. Bailīgie izdomā skaistas domas, kuras paši neīsteno, bet tā kā domas ir enerģija, tad šīs domas uztver kāds cits, kam pietiek drosme tās īstenot. Tad bailīgais cilvēks tikai noskatās kā cits īsteno viņa ideju, nesaprotot, ka arī viņam bija tāda iespēja, bet viņš šo iespēju neizmantoja.
Ja cilvēks sapņo kļūt bagāts, un gatavs ar bagātību dalīties ar citiem ir tikai tad, ja viņa vārds par veikto labdarību tiek popularizēts sabiedrībā, tad rezultāts sākumā kā teicu var būt pozitīvs līdz brīdim, kad Dievs cilvēkam caur smagu mācību dod iespēju atvērt acis. Bagātība ir ļoti smaga mācība, jo Dievs vēlas, lai bagātais cilvēks dalās ar savu bagātību ar tiem, kam tās pietrūkst. Tie bagātie cilvēki, kas dalās ar savu bagātību, dzēš savu slikto karmu jeb negatīvo enerģiju, kas uzņemta pagātnē pieļauto kļūdu dēļ. Tie bagātie cilvēki, kas nedalās, diemžēl neiztur Dieva doto pārbaudījumu un bruģē ceļu smagām ciešanām šajā vai nākamajā dzīvē.
Tiem cilvēkiem, kuri sapņo par slavu, arī Dievs var dot iespēju iepazīt slavas rūgto garšu. Augsti garīgi attīstīti cilvēki nevēlas, ka viņus slavina, viņi vēlas paslēpties, lai neviens viņus neredz jeb pildīt Dieva doto uzdevumu klusi un neuzbāzīgi, jo viņi zina, ka tie, kas viņus uzliks uz pjedestāla, tie paši arī pēc laika nogrūdīs no pjedestāla. Piemēram, bokseris Mairis Briedis izbaudīja laiku, kad visi viņu slavināja, bet tagad viņš piedzīvo laiku, kad no viņa novēršas tie, kas viņu agrāk slavināja.
Tiem cilvēkiem, kuri sapņo iegūt varu, arī Dievs uz laiku to iedod, lai cilvēks izbauda tās saldmi, bet vara ir tā, ko nevar noturēt mūžīgi. Diemžēl vēlme pēc varas ir līdzīga narkotiku iedarbībai. Sāpīgākais ir cilvēkam tas, ka zaudējot varu, cilvēki, kas ir klanījušies viņa priekšā, pazūd un vairs nevēlas ar viņu kontaktēties. Nauda, vara, slava un bauda ir ļoti sāpīgas mācības, kuras daudziem ir nepieciešams apgūt. Kad cilvēks ir izgājis cauri šai rūgtai pieredzei, tad viņš kļūst dzīves gudrāks un saviem mazbērniem māca pavisam citu dzīves gudrību.
Autore: Elvita Rudzāte