Diezin vai tad, kad jūs izrunājat vārdus, jūs padomājat, ka katram jūsu vārdam piemīt noteikta vibrācija (enerģija) un katru jūsu vārdu iekrāso jūsu apziņas stāvoklis, kāds jums ir tajā brīdī, kad izrunājat Vārdu. Faktiski pēc tā, ko jūs runājat un kā jūs to pasakāt, var uzzināt visu par jums. Jūsu runas vibrācijas dod pilnīgu priekšstatu par jūsu apziņas attīstības līmeni.
Diemžēl vairums cilvēku neapzinās to atbildību, kādu uzliek Vārda tālāk nodošana. Jūs ne sevišķi daudz domājat par to, kādas vibrācijas jūsu vārdi nes pasaulē. Ja pat no neharmoniskas domas var notikt vulkānu izvirdumi un sagrūt klintis, tad var paredzēt, ko vārdi spēj izdarīt mūsu pasaulē.
Cilvēki nezina, ka lietojot ļaunus vārdus viņi nodara ne tikai ļaunu apkārtējai videi, bet arī paši sev, jo vārdi tieši tāpat kā domas ir enerģija. Runājot sliktus vārdus, tu radi sliktu enerģiju.
Labāk neteikt neko nekā runāt daudzas lietas, ko jūs runājat veltīgi, jo arī lieki izteikti vārdi rada sliktu enerģiju. Piemēram, kad klausāties kādu runātāju, kas daudz runā lieka, vai jums ir patīkami viņā klausīties? Pārsvarā tādos brīžos jūsu domas klīst kaut kur citur.
Visšausmīgākais ir, ka tad, kad pienāk karmiskā atmaksa jeb notiek negatīvās enerģijas atgriešanās atpakaļ (enerģijas nezūdamības likums – radītā enerģija nekur nepazūd) par jūsu nepārdomāti izteiktajiem vārdiem, jūs visā vainojat visus citus un pat Dievu, jūs sūdzaties par dzīvi, nenojauzdami, ka atmaksas (Karmas) likums jums atdeva to, ko jūs paši iesējāt.
Nav noslēpums, ka ir dziednieki, kas ārstē nedziedināmas slimības ar Vārdiem. Tos sauc par vārdotājiem. Patiesībā viņi ārstē ar mīlestību, kuru nodod caur vārdiem. Ja viņi vārdus izrunātu kā roboti, tad dziedināšanas process nenotiktu, jo vārds nes ieguldīto enerģiju.
Salīdzinoši nesen bija Parlamenta vēlēšanas pirms kurām partijas teica ļoti daudz vārdus – gan deva labus solījumus, gan nosodīja citus politiķus, gan apzināti meloja, lai tikai piesaistītu sev atbalstītājus. Kāds ir rezultāts? Enerģija Latvijā ir tā sajaukusies, ka neviens nezina kā izkļūt no strupceļa, kuru radījuši paši politiķi.
Ja politiķi apzinātos vārda spēku, viņi ļoti pārdomātu to, ko sola un saka. Tagad ir pienācis laiks, kad viņiem par izteiktajiem vārdiem ir jāuzņemas atbildība.
Jaunā paaudze mācās no pieaugušajiem. Ko mācās mūsu bērni no mums, kas tik neapdomīgi izsaka vārdus? Viņi turpina atkārtot mūsu kļūdas un vairo negatīvo enerģiju, neapzinoties par izteikto lamu vārdu ietekmi uz apkārtējo vidi un viņiem pašiem. Un šāda situācija ir izveidojusies tikai tāpēc, ka sabiedrība noliedz enerģijas atgriešanās jeb Karmas likuma esamību. Pedagogi nedrīkst par to runāt ar audzēkņiem, jo zinātne nav atzinusi Karmas likumu, bet zinātne ir atzinusi enerģijas nezūdamības likumu, kāpēc skatāties uz šo likumu tik šauri?
Es domāju, ka nevienam nav nepieciešami pētījumi, lai no savas pieredzes izdarītu secinājumus, kādas ir bijušas sajūtas, dzirdot sev adresētus rupjus vārdus vai ļaunus vārdus. Es nedomāju, ka kāds atbildēs, ka bija patīkami to dzirdēt. Patīkami to dzirdēt ir tikai tam, kas ir tik zemā apziņas līmenī, ka nesaprot šo vārdu nozīmi jeb citiem vārdiem sakot, guļot netīrā peļķē ir pilnīgi vienalga cik netīru ūdeni lej virsū.
Tāpēc es aicinu ikvienu padomāt par to, ko sakām, atceroties, ka vārdiem piemīt enerģija, kas ietekmē visu pasauli. Domāsim labas domas un teiksim labus vārdus, tad pasaule pamazām kļūs arvien labāka.
Un lūgsim piedošanu visiem tiem, kam ar saviem vārdiem esam nodarījuši ļaunu, piedodot paši sev pieļautās kļūdas.
Pedagogiem iesaku ar bērniem izspēlēt lomu spēles, izspēlējot dažādus variantus un pārrunājot ar audzēkņiem izjūtas. Tad viņi labāk sapratīs, kāpēc ir ļoti jāpārdomā vārdi, ko saka un kādas sekas atstāj slikti izteikti vārdi. Atcerēsimies mūžseno patiesību – likumu nezināšana neatbrīvo no atbildības. Palīdzēsim jaunajai paaudzei kļūt labākai par mums un mēģināsim izprast un palīdzēt tiem, kas turpinās ignorēt vārdu spēku.